Google publikavo naują Google Glass vaizdo klipą „OK Glass“


Praėjo beveik metai po to, kai kompanija Google anonsavo savo projektą Google Glass, kuris numato „išmaniųjų akinių“ sukūrimą, leidžiančių vartotojams pasinaudoti interaktyviomis galimybėmis. Kad vartotojų susidomėjimas neišblėstų, paieškos gigantas publikavo naują vaizdo klipą, pavadintą „OK Glass“, kuris demonstruoja, kaip viskas atrodo ir vartotojo perspektyvos.

Vaizdo klipe paieškos gigantas demonstruoja visą eilę situacijų ir alokacijų, kuriose vartojai įrašinėja vaizdinę medžiagą, naudodamiesi balso komandomis, o viskas prasideda nuo žodžių „OK Glass“, kuris nurodo akiniams, kad jie turi pradėti vykdyti kažkokią komandą.  Taip pat demonstruojama abipusė vaizdo konferencija, vartotojų galimybė balso komandomis sužinoti orų prognozę, pasinaudoti GPS galimybėmis, versti iš vienos kalbos į kitą ir daugelį kitų funkcijų.

Kartu su vaizdo klipu Google inicijavo naują akciją, kuri skirta praplėsti galimą Google Glass testuotojų bazę. Projektas vadinasi „If I Had Glass“, o pats pavadinimas sufleruoja, kad žmonės turi parašyti trumpas, iki 50 žodžių trukmės žinutes per Twitter arba Google+ su žyma „#ifihadglass“, taip pat galima publikuoti savo sukurtus vaizdo klipus ir nuotraukas. Akcija galios iki vasario 27 d. Google atstovai pažadėjo išrinkti laiminguosius, kurie galės gauti prieigą prie $1500 (~ 3900 lt) kainuosiančių firminių akinių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos