Kompanija HP vėl trokšta gaminti planšetinius kompiuterius


hp_slate_7

Barselonoje vykstančioje parodoje MWC 2013 kompanijos HP vadovė Meg Whitman viešai pasakė tai, kas ir taip jau buvo visiems akivaizdu. Amerikiečių kompanijos generalinė direktorė teigė, kad nuo šiol prioritetine kryptimi taps planšetinių kompiuterių gamyba, o ne asmeniniai kompiuteriai, kaip tai buvo anksčiau. Meg Whitman teigimu, rinka gana greitai persiorientavo į planšetes ir išmaniuosius telefonus, tad HP yra būtina prisiderinti prie besikeičiančių aplinkybių.

Galima priminti, kad kompanija jau bandė įsisavinti vartotojams skirtų planšetinių kompiuterių rinką, naudodama anksčiau įsigytos kompanijos Palm palikimą – operacinę sistemą WebOS, tačiau tuomet HP vadovybė nesugebėjo pasiekti teigiamų rezultatų. Išanalizavusi buvusias klaidas, kompiuterių gamintojas sugalvojo išleisti planšetinį kompiuterį Slate 7, kuris ant parduotuvių lentynų pateks balandžio mėnesį su $169 kaina (~ 440 lt), tuo tarpu ateityje ketinama pristatyti ir kitų Slate modifikacijų. Kompanija HP ketina laikytis gana agresyvios kainų politikos, kad sėkmingai galėtų konkuruoti su šio segmento varžovais.

HP vadovė Meg Whitman pažymėjo, kad kompanija didina tyrimų ir inžinerinių padalinių finansavimą – tai turėtų pagreitinti naujų produktų kūrimą ir jų pasirodymą rinkoje. Taip pat HP neketina atsisakyti savo kertinių padalinių, nors kompanija ir svarsto apie tam tikrų aktyvų pardavimą, kurie neturi praktinės vertės dotuoju momentu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos