HTC M7 kamera gali gauti gana įdomų 3 sluoksnių sensorių


Puslapis Pocket-lint praneša, kad kompanija HTC ketina savo būsimame išmaniajame telefone – flagmane HTC M7 naudoti ne 13 megapikselių matrica, kaip buvo manoma anksčiau, tačiau naujo tipo trijų sluoksnių sensorių, kuriame kiekvienas iš sluoksnių turės 4.3 megapikselių raišką. Galutinė gautos nuotraukos raiška sudarys tuos pačius 4.3 megapikselius.

foveon_x3

Šiuo atveju technologija yra analogiška tai, kurią naudoja kompanija Sigma savo sensoriuje Foveon X3. Beje, savo kameras DP1, DP2 ir DP3 su tokiu sensoriumi kompanija Sigma vadina kaip turinčias 46 megapikselius, nors iš tikrųjų praktikoje tokios matricos raiška yra 15.3 megapikselių. Vis tik tokia technologija leidžia išgauti žymiai tikslesnį spalvų perdavimą ir padidinta galutinio vaizdo detalizacija, kadangi nėra reikalo naudoti interpoliaciją.

Pranešama, jog HTC, skirtingai nei kompanija Sigma, savo naujojo išmaniojo telefono reklamoje naudoti išsireiškimą „4 ultrapikseliai” (kitais žodžiais tariant – keturis „tikrus megapikselius“). Norėtųsi tikėti, kad tokios novatoriškos technologijos naudojimas HTC flagmane ne tik padės išgauti tikslias spalvas, tačiau ir žymiai sumažinti taip vadinamų triukšmų lygį, fotografuojant žemo apšvietimo sąlygomis. Jei taip, naujieji „ultrapikseliai“ gali tapti nauju rinkos standartu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos