HTC M7 prekyboje pasirodys kaip HTC One


Jau visai nedaug laiko liko iki išmaniojo telefono HTC M7 anonso, kuris, kaip žinia, turi debiutuoti vasario 19 d., taigi dar nesulaukus parodos MWC 2013. Be gausybės spekuliacijų šio flagmano buvo iškelta nemažai versijų apie tai, kad komercinis pavadinimas bus kitoks, nei skelbiama dabar, t.y. M7 – tai tik kodinis pavadinimas, kuriuos dažnai naudoja taivaniečių kompanija savo naujokams įvardinti.

Pranešama, kad HTC M7 prekyboje pasirodys kaip išmanusis telefonas HTC One, ir taip papildys firminių įrenginių liniją, kurioje dabar galima sutikti One X, One S, One V ir kitus. Tikėtina, kad HTC nori, jog tokiu būdu kompanija nori pabrėžti savo būsimo flagmano statusą ir viršenybę prieš kitus modelius.

htc-m7-will-be-htc-one

HTC M7 bus žinomas kaip HTC One

Be to, žurnalistai iš @evleaks nudžiugino HTC produkcijos gerbėjus nauja nuotrauka, kurioje HTC M7 (HTC One) parodys su veikiančia operacine sistema Android ir firmine grafine vartotojo sąsaja HTC Sense 5.0. Sprendžiant iš paveiksliuko, sensorinio ekrano apačioje yra tik du mygtukai – Back ir Home, vietoj tradiciškai naudojamų trijų. Vietoj trečiojo per vidurį puikuojasi HTC logotipas. Taip pat reikia pažymėti du gana didelius garsiakalbius, esančius priekinės telefono dalies viršuje ir apačioje.

Preliminariais duomenimis, išmanusis telefonas gaus 4,7“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekraną, kuriame taškų tankis sudarys 468 ppi. Taip pat paminėtos kelios kameros: 13 MP raiškos nugarinėje dalyje, gebančią įrašyti vaizdą Full HD 1080p režimu, tuo tarpu priekyje bus įdiegta 2 MP raiškos kamera.

HTC M7 (HTC One) „širdimi“ neva taps keturių branduolių procesorius Qualcomm Snapdragon, dirbsiantis 1,7 GHz taktiniu dažniu. Operatyvios atminties kiekis sudarys 2 GB, tuo tarpu integruoto duomenų kaupiklio talpa sieks 32 GB. Aišku, negalima atmesti galimybės, kad bus ir didesnės talpos kaupiklį turinčių versijų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos