HTC vadovas parodė naująjį išmanųjį telefoną – flagmaną M7


Kompanijos HTC vadovas Peter Chou korporatyviniame renginyje nesulaikė savo jausmų, kalbėdamas apie naująjį flagmaną ir parodė dar neanonsuotą išmanųjį telefoną HTC M7 publikai. Štai taip viską bandė parodyti Azijos žiniasklaida, nors tai buvo labiau panašu į iš anksto surengtą audringą treniruotę.

345248

Vis tik faktas lieka faktu – HTC vakarėlyje, kuris buvo skirtas 2012 metų pabaigai, Peter Chou iš tikrųjų ištraukė iš kišenės ir parodė naujus mobilius įrenginius su sidabriniu ir juodu korpusais, visa tai palydamas komentaru, jog toks vakarėlis – puiki galimybė kamerų testavimui ir kad jis testavimu užsiima būtent šiuo metu. Vėliau taivaniečių kompanijos vadovas sušuko pats, vėliau priversdamas skanduoti tai ir savo darbuotojus, jog naujojo produkto pavadinimas yra HTC M7.

Kartu HTC direktorių valdybos pirmininkė Cher Wang pažymėjo, jog išmaniojo telefono prezentacijos laukia vasario mėnesio pabaigoje. Deja, iš renginio pateikta filmuota medžiaga neleidžia detaliau įžiūrėti būsimojo flagmano HTC M7. Vis tik galima įsitikinti, kad išmanusis telefonas iš tikrųjų yra gana plonas. Kai kurie akylūs žurnalistai teigia, kad mobilus įrenginys turi ne mažesnį nei 4,7“ įstrižainės ekraną.

Priminsime, kad preliminariais duomenimis HTC M7 gaus Full HD (1920 x 1080) raiškos ekraną, keturių branduolių Qualcomm Snapdragon procesorių, dirbantį 1,7 GHz taktiniu dažniu, 2 GB operatyvios atminties bei 32 GB integruotą duomenų kaupiklį, atsiras vietos ir Wi-Fi, Bluetooth 4.0 moduliams, bus palaikomi 3G ir 4G LTE mobiliojo ryšio standartai. Nugarinėje dalyje vartotojai ras 13 MP raiškos kamerą su Exmor sensoriumi, o priekyje – 2 MP raiškos. Tikėtina, kad debiuto rinkoje metu išmanusis telefonas gaus operacinės sistemos Android versiją 4.2 Jelly Bean.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos