Net Applications: Internet Explorer rinkos dalis padidėjo iki 55%


Analitikų kompanija Net Applications pateikė statistiką, kuri parodo jėgų pusiausvyrą interneto naršyklių rinkoje 2012 metų sausio mėnesį. Kaip ir buvo galima tikėtis iš šios kompanijos analitikų, pirmoje vietoje su nemažu atotrūkiu yra Internet Explorer, kuris, beje, savo rinkos dalį dar ir sugebėjo padidinti. Šį kartą buvo pasiekta ir 55% žyma, o tai įvyko pirmą kartą nuo 2011 metų rugpjūčio mėnesį. Per mėnesį augimas sudarė 0,37%.

1_browsermarketshare

Savo rinkos dalį taip pat padidino ir naršyklė Mozilla Firefox (+0,18%), tad dabar ji užima 19,94%. Norvegų kuriama naršyklė Opera taip pat šiek tiek padidino savo vartotojų skaičių (+0,04%) ir dabar užima 1,75% rinkos. Be pokyčių tik naršyklės Apple Safari. Žinoma, kai kažkas didina rinkos dalį, kažkieno turi mažėti, o šiuo „nelaimėliu“ tapo Google Chrome, kurios rinkos dalis per mėnesį sumenko nuo 18,04% iki 17,48%.

Pačia populiariausia naršykle išliko Internet Explorer 8, kurios dalis siekia 23,54%. Naujausios IE 10 rinkos dalis per mėnesį padidėjo ir dabar sudaro 1,29%. Priminsime, kad Net Applications statistika atsižvelgia į 160 mln. unikalių vartotojų, aplankiusių maždaug 40 tūkst. interneto puslapių, analizę.

7 komentarai (-ų)

 1. N parašė:

  Go, Microsoft!!!

 2. samis parašė:

  Run Forest, run..

 3. komentorius parašė:

  Mano pirmoji… per ją aš pažinau internetą…

 4. ALN parašė:

  Melas o ne straipsnis. Gal jis Microsoft užsakytas gerbiami žurnalistai ar jūs tokie buki, kad nesugebate elementarios mokslinės analizės atlikti? Kodėl nepaminėta, kad čia tik US rinka? Kur kitų tiekėjų statistika palyginimui? Pagal Wikimedia IE turi tik 26% rinkos ir toliau važiuoja žemyn, o Chrome turi 37% rinkos. Kodėl klaidinate žmones savo nemokšiškais straipsniukais??

  • BigR parašė:

   Is tiesu man ir is pradziu labai keista pasirode, kad IE pirmoje vietoje, nes kiek iki tol zinojau Chrome gana uztikrintai pirmavo.


Kitos kategorijos naujienos