Apple išleido iOS 6.1.3, kad neleistų pasinaudoti „jailbreak“ įrankiu evasi0n


Evasion

Panašu, kad kompanija Apple daugiau nenori susitaikyti su tuo populiarumu, kurį demonstruoja jos operacinę sistemą iOS gebantis „nulaužti“ instrumentas „evasi0n“, apie kurį rašėme kiek anksčiau, taigi kompanija iš Kupertino ėmėsi aktyvių veiksmų, kad vartotojai negalėtų taip lengvai apeiti iOS apsaugos mechanizmų.

Leidinio Forbes žurnalistų, kurie remiasi hakerių grupuotės „evad3rs“ nario David Wang žodžiais, teigimu, operacinės sistemos iOS 6.1.3 versija panaikina tas „skyles“, kurios leido „atrakinti“ mobilius Apple produktus su „evasi0n“.

David Wang teigimu, testuojant iOS 6.1.3 Beta 2 rinkinį, paaiškėjo, jog mažiausiai vienas iš penkių pažeidžiamumų, anksčiau naudotų „jailbreak“ realizacijai su populiariuoju instrumentu „evasi0n“, yra uždarytas. Tokiu būdu, šis atnaujinimas, akivaizdu, yra signalas hakerių bendruomenei, jog jai teks išrasti ką nors gudresnio. Priminsime, kad „evasi0n“ jau viršijo visus parsisiuntimo rekordus – vos per keturias dienas nuo šio instrumento pasirodymo jis buvo įdiegtas jau 7 mln. kartų, o būtent tai, tikėtina, ir sukėlė Apple nerimą, kuri ėmė aktyvių veiksmų prieš kišimąsi į jos vidaus reikalus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos