Vos per parą vartotojai nulaužė 1,7 mln. iOS 6.x mobilių įrenginių


Bendraudamas su leidinio Forbes žurnalistais, puslapio Cydia administratorius Jay Freeman pareiškė, jog maždaug po šešių valandų nuo to momento, kai buvo išleista programinė įranga, skirta Apple išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių su iOS 6.x „nulaužimui“ (jailbreak), vartotojai parsisiuntė „evasi0n“ maždaug 800 tūkst. kartų.

cydia6hits

Pranešama, jog per parą „jailbreak“ procedūrą perėjo maždaug 1,7 mln. iPhone ir iPad vartotojų. Taigi kas 1 minutę buvo nulaužiama apie 1200 mobilių įrenginių su iOS 6.x, o kai kuriais momentais parsisiuntimų skaičius pasiekdavo 14 tūkst. kartų per minutę. Dėl didelio apkrovimo serveriai keletą kartų atsisakydavo veikti, tokiu būdu, kai kurie vartotojai patirdavo sunkumų, kai norėdavo parsisiųsti pageidaujamą programą.

Vieno iš „evasi0n“ kūrėjų David Wang teigimu, programa naudoja mažiausiai penkias klaidas operacinės sistemos iOS kode, o tai yra viena daugiau, nei galėjo pasigirti Stuxnet – virusinė programa, sukurta NSA, kurios tikslas – išvesti iš rikiuotės Irano branduolinius objektus, sodrinančius uraną.

Priminsime, kad „evasi0n“ tapo pirmąja aplikacija, skirta „nepririštam“ iPhone 5, taip pat kitų įrenginių su iOS 6.x „nulaužimui“. Programa prieinama programinėms platformoms Mac OS X, Windows ir Linux.

  • Atsisiųsti aplikaciją „evasi0n“ iš oficialaus puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos