LG Display sumažino iPad skirtų 9,7″ ekranų gamybą net 90%


ipad-mini-in-hands

Remiantis informacija, pateikta taivaniečių puslapiu DigiTimes, 2013 metų sausio mėnesį kompanija LG Display labai smarkiai sumažino 9,7“ įstrižainės ekranų, skirtų Apple planšetiniams kompiuteriams iPad, tiekimo apimtis. Jei 2012 metų gruodžio mėnesį buvo patiekta maždaug 6 mln. tokių ekranų, tai šių metų sausio mėnesį tiekimas sumažėjo iki 0,6 mln., o tai sudaro 90% kritimą.

Rinkos ekspertai aiškina, kad toks milžiniškas tiekimas sumažėjimas susijęs su kompaktiško planšetinio kompiuterio iPad mini populiarumo augimu. Pastarasis produktas atima didžiąją dalį rinkos iš savo „vyresnėlio“. Be to, sausio mėnesį buvo stebimi tradiciškai mažėjantys pardavimai, o tai dar labiau sumažino 9,7“ ekranų tiekimo lygį.

Nežiūrint į tai, kad 9,7“ užsakymų skaičius smarkiai krito, kompanija LG Display vis dar kupina optimizmo. Ji tikisi, kad sumažėjęs tiekimas atsistatys šių metų II ketvirtyje, kad artės penktos kartos iPad anonsas, kuris suplanuotas 2013 metų III ketvirtyje. Be viso kito, šis P. Korėjos ekranų gamintojas išlieka didžiausiu iPad mini ekranų tiekėju – tokios produkcijos kas mėnesį patiekiama maždaug 3,5 – 4,0 mln. egzempliorių. Tai gerai atsispindi ir analitikų kompanijos WitsView prognozėse, kurios numato, jog 2013 m. pirmame pusmetyje Apple realizuotų planšetinių kompiuterių masėje iPad dalis sudarys 35%, tuo tarpu likusius 65% užims iPad mini.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos