iPhone 5 gadina vartotojų pasitenkinimo Apple telefonais statistiką?


Apple įrenginiai įvairiuose vartotojų pasitenkinimo reitinguose paprastai užima labai aukštas (dažniausiai, pirmaujančias) vietas dėl labai paprasto ir patogaus valdymo. Tačiau paskutinis kompanijos OnDevice Research atliktas tyrimas parodė, kad situacija keičiasi. JAV rinkoje iš karto keturi išmanieji telefonai su operacine sistema Android aplenkė Apple telefoną iPhone 5 pagal tokį kriterijų, kaip „vartotojų pasitenkinimas“.

ondevice-research-us

Tyrimą atlikę autoriai pažymi, kad daugiausia amerikiečių yra patenkinti savo išmaniaisiais telefonais Motorola Atrix HD ir DROID Razr M. Taip pat garbingą vietą užima HTC modelis Rezound 4G. Ketvirtoje atsidūrė Samsung planšetofonas Galaxy Note 2. Savo ruožtu, Apple iPhone 5 surinko 8,23 balo, tačiau to užteko tik penktai vietai.

Reikia pripažinti, kad D. Britanijoje iPhone 5 pozicijos yra kiek geresnės. Britai labiausiai patenkinti išmaniuoju telefonu HTC One X, tuo tarpu antrąją vietą užėmė būtent iPhone 5. Likusias tris vietas reitinge užėmė kompanijos Samsung trejetas – Galaxy Note 2, Galaxy S3 mini ir Galaxy S3.

ondevice-research-uk

Nežiūrint į tam tikrus nelabai linksmus kompanijai Apple momentus, iPhone 5, kalbant apie visas tyrime esančias kategorijas, kompanijos iš Kupertino mobilus įrenginys užėmė pirmą vietą, tad konkurentams teks dar gerokai padirbėti, kad būtų galima kalbėti apie akivaizdų pranašumą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos