iPhone 5S nuotraukų demaskavimas


Neseniai Internete buvo išplatintos fotografijos, kurios neva priklauso išmaniajam telefonui iPhone 5S. Pirminis šaltinis – kinų puslapis Zol.com.cn – nėra labai patikimas, tačiau būtent iš čia pasaulį pasiekia visa galybė gandų, kurie vėliau pasitvirtina.

Deja, ekspertai po ilgų nemigos valandų pareiškė, kad visa tai yra gryniausias melas. Paslaptingasis įrenginys – joks iPhone, o vienas iš pigučių kinų išmaniųjų telefonų. Tokios nuomonės laikosi autoritetingi puslapiai po detalaus nuotraukų išstudijavimo.

iphone-fake

Falsifikatą išduoda iš karto keletas momentų. Pirma, vienoje iš nuotraukų pavaizduotas microSD atminties kortelių lizdas. Tai kelia labai daug abejonių, kad Apple atsisakys tradicijos išleisti iPhone su skirtingos talpos integruotais kaupikliais, o būtent tai skiria jos išmaniuosius telefonus, juo labiau, kad iš didesnius kaupiklius turinčių versijų Apple tikrai gerai uždirba.

Be to, nuotraukose matomas lizdas visiškai nepanašus į Lightning. Beje, kaip jis atrodo iš tikrųjų, galima matyti žemiau esančioje nuotraukoje (dėkui „skerdikams“ iš iFixit). Ekspertai suabejojo ir vibratoriaus originalumu. Taip pat dėmesys atkreiptas ir į prasto montavimo kokybę bei bateriją, tuo tarpu Apple, kaip žinia, atkreipia dėmesį net ir į tokias smulkmenas, kurios nematomos vartotojo akiai.

Išmaniojo telefono iPhone 5 įdiegtas Lightning lizdas iš vidaus (iFixit nuotrauka)

Išmaniojo telefono iPhone 5 įdiegtas Lightning lizdas iš vidaus (iFixit nuotrauka)

7 komentarai (-ų)

 1. komentorius parašė:

  Čia ir taip aišku buvo, kad fake. Ir netikiu, kad iš viso išleis tokį kaip iPhone 5S…

  • thermal parašė:

   nu praktiškai aiškiaregys esi 🙂 ir kodėl negali apple išleisti iphone 5s? pasidalinkite savo ateities vizijomis, prašyčiau

   • komentorius parašė:

    Todėl, kad ženklinimas „5S“ neturi prasmės. 4S buvo „for Steve“, o ką reikštų 5S?.. Aišku, visko gali būti, bet aš įsitikinęs, kad Apple tokio modelio neišleidinės.
    Kad bus 5-as, tai (tpfu 6-as jau), manau tikrai bus.
    O kad kiti gamintojai pasigavę tą „S“ ar šiaip vienos raidės madą, tai man atrodo mažų mažiausiai juokinga, nes tai tik įrodo kaip stipriai juos lenkia Apple savo patrauklumu.

    • Gediminas Gasiulis parašė:

     „For Steve“ išsigalvojo Epl maldininkai.
     S raidė reiškia „speed“. Pirmą kartą ji buvo panaudota 3GS modelyje siekiant parodyti, kad jis yra geresnis (greitesnis), bet dar priklauso tai pačiai kartai.

     • komentorius parašė:

      Na stiprokai išsireiškiau. Bet kad 3GS modely S = speed, dar nieko nereiškia. Aišku taip tiesia logika mąstant: 3G->3GS, 4 -> 4S, 5->5S, bet S gali būti ir speed, ir Siri, ir Steve ir keli dalykai viename. Iš Apple pusės užsiminta nebuvo apie tikslią reikšmę… Galimas daiktas dėl to, kad ‘for Steve’ buvo nemalonus, bet teigiamas pardavimams sutapimas…

      Ką vis dėlto išleis – pamatysime. Tik beveik visose prognozėse matosi +1 tendensija: Win7 -> Win8 -> Win9, PS2 -> PS3 -> PS4, Galaxy SII -> SIII -> SIV…

    • PvK parašė:

     tai 4gs ar koks buvo Gaila Styvo? 😀

  • Mantas parašė:

   Akivaizdus visiskas neigimas. Kaip visada tos pacios politikos laikosi grauztukas.


Kitos kategorijos naujienos