JAV prarado didžiausios išmaniųjų telefonų rinkos titulą


Kaip ir buvo galima tikėtis, stebint daugelio analitikų ataskaitas ir prognozes, Kinija sugebėjo aplenkti Jungtines Valstijas ir tapo didžiausia pasaulyje išmaniųjų telefonų rinka, praneša puslapis Telegrapho.co.uk, remdamasis analitikų kompanijos Flurry atliktu tyrimu. Šiuo metu Kinijoje yra 246 mln. vartotojų su išmaniaisiais telefonais Android ir iOS, tuo tarpu JAV šis rodiklis lygus 221 mln.

SmartDevice_China_vs_US_Feb2013

Analitikai pastebi, kad šios dvi rinkos labai smarkiai atsiplėšusios  nuo kitų valstybių. Pavyzdžiui, trečioje vietoje likusi D. Britanija gali pasigirti 43 mln. tokių įrenginių, toliau išsidėsčiusios P. Korėja (30 mln.), Japonija (29 mln.), Vokietija (27 mln.), Prancūzija (23 mln.), Kanada (23 mln.), Rusija (19 mln.), Indija (19 mln.). Beje, dešimtoje vietoje esančią Indiją analitikai iš Flurry vadina didžiausią potencialą turinčia valstybe, kuri gali pasigalinėti su Kinija dėl lyderio titulo šiame segmente. Tai leidžia teigti tiek palyginamas gyventojų skaičius, tiek ir labai maža išmaniųjų telefonų skverbtis.

Vis tik pagal išmaniųjų telefonų skverbties tempus Kinija jau nebėra lyderė. Dabar ją lenkia Kolumbija, Vietnamas ir Turkija; antra vertus, Kinijos gyventojų skaičius (virš 1,3 mlrd.) ir 209% augimas leidžia vien iš kiekio kalbėti apie gigantišką vietos rinkos potencialą.

Vienas komentaras

  1. Leons parašė:

    „Beje, dešimtoje vietoje esančią Kiniją analitikai iš Flurry vadina didžiausią potencialą turinčia valstybe, kuri gali pasigalinėti su Kinija dėl lyderio titulo šiame segmente.“ – manau klaida akivaizdi 🙂


Kitos kategorijos naujienos