Jungtinis Lietuvos IT įmonių stendas – pasaulinėje parodoje MWC 2013


DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

——

Šią savaitę vykstančioje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress 2013“ Barselonoje, Ispanijoje dalyvauja informacinių ir ryšių technologijų asociacija „INFOBALT“ bei VšĮ „Versli Lietuva“, jungtiniame stende pristatančios devyniolikos Lietuvos įmonių veiklą ir produkciją. Lietuvos įmonės parodoje dėl būsimų kontraktų varžosi su 1500 dalyvių iš viso pasaulio. Lietuvos įmonių stendas „Smart Lithuania“ įsikūrė tarp tokių pasaulyje žinomų kompanijų kaip „Intel“ ir „Mozilla“.

„Ši paroda yra puiki galimybė Lietuvos įmonėms užmegzti tarptautinius ryšius ir skatinti eksportą į įvairias užsienio šalis. Į „Mobile World Congress 2013“ investuota daugiausiai laiko ir pinigų per visą „INFOBALT” veiklos istoriją“, – sako Boleta Senkienė, asociacijos „INFOBALT“ eksporto ir investicijų vadovė.

Šiemet „Mobile World Congress 2013“ tikimasi viršyti praėjusių metų dalyvių skaičių, kai parodoje apsilankė 67 tūkst. IRT srities specialistų ir vadovų. Parodos metu organizuojami įvairūs renginiai, mugė, pristatomos mokslo ir technologijų naujovės, skaitomi specializuoti pranešimai, rengiamos diskusijos.

„Parodoje pristatysime sprendimus mobiliems operatoriams, leidžiančius patogiau naudotis paslaugomis, pavyzdžiui, lengviau sekti sąskaitos likutį. Tai kuria pridėtinę vertę klientams, tad tikime, kad ši paslauga sulauks daug dėmesio iš užsienio operatorių, o paroda padės užmegzti svarbius kontaktus užsienio rinkose“, – teigia Paulius Lazauskas, UAB „Informacinių technologijų organizacija“ vadovas.

Vasario 25 – 28 d. asociacijos „INFOBALT“ organizuojamame Lietuvos stende parodoje „World Mobile Congress 2013“ pristatomos šios IRT sektoriaus įmonės: „Etronika“, „EVP International“, „Ruptela“, „Baltic Car Equipment“, „Data Mobile“, „Itero“, „MediaFon“, „NFQ“, „Telesoftas“, „Seven Code“, „Agmis“, „Ito“, „Gluk Media“, „Baltic Data Center“, „Mokus“, „TV Backstage“, „TVL Labs“, „Skybiometry“, „Prototechnika“.

Pagrindiniai dalyvavimo organizatoriai – asociacija „INFOBALT“ ir „Versli Lietuva“. Dalyvavimą parodoje taip pat palaiko Lietuvos ambasada Ispanijoje, Lietuvos Ūkio ir Susisiekimo ministerijos.

Karščiausias naujienas iš parodos ir Lietuvos stendo galite sekti „INFOBALT“ Facebook paskyroje https://www.facebook.com/infobalt.

2 komentarai (-ų)

  1. Nepatenkintas parašė:

    Kokio velnio ten lietuviams? Jie, kaip įtariu, labiau norėjo vieni prieš kitus pasirodyti, pas ką ilgesnis.

  2. paulius parašė:

    Kas bendra tarp intel ir mozilla? Lietuva 🙂


Kitos kategorijos naujienos