LG nusprendė įsigyti iš HP visas su WebOS susijusias licencijas


2012 metų spalio mėnesį tapo žinoma, kad P. Korėjos kompanija LG labai susidomėjusi operacine sistema Open webOS. Tuomet ekspertai spėjo, jog korėjiečių specialistai nori adaptuoti šią programinę platformą savo televizoriams. Dabar portalas CNet teigia, jog gandai apie LG susidomėjimą Palm sukurtu ir HP įsigytu produktu buvo labai rimtas: pranešama apie sandorį, kuris numato, kad visi su WebOS susiję aktyvai pereina į P. Korėjos kompanijos nuosavybę. Apie finansinę sandorio pusę abi kompanijos nutyli.

Nuolat šeimininkus keičianti WebOS gali vėl pasirodyti ekranuose, tik jau plačiuosiuose

Nuolat šeimininkus keičianti WebOS gali vėl pasirodyti ekranuose, tik jau plačiuosiuose

Dabartiniu WebOS aktyvų savininku yra amerikiečių kompanija Hewlett-Packard (HP), kuri operacinę sistemą gavo 2010 metais po jau minėtos kompanijos Palm įsigijimo. Iš pradžių HP bandė plėtoti WebOS savarankiškai: ji buvo įdiegta į planšetinį kompiuterį TouchPad, tačiau rinka labai šaltai sutiko naująjį produktą – amerikiečių kompanija šioje srityje patyrė visišką fiasko, taigi ilgai rinkoje neužsilaikė.

Antra vertus, kompanija LG neplanuoja eksperimentuoti su WebOS mobiliuose įrenginiuose, kadangi čia centrine ašimi tapo operacinė sistema Android, ir visiškai susikoncentruos ties įsigytos programinės platformos adaptacijai televizorių segmentui. Pranešama, kad WebOS taps naujojo LG tyrimų padalinio Silicio slėnyje „širdimi ir dvasia“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos