MWC 2013: anonsuotas biudžetinis išmanusis telefonas LG Otpimus L3II


lg_optimus_l3_model

P. Korėjos kompanija LG Electronics parodoje MWC 2013 (Barselona, Ispanija) anonsavo naują biudžetinį išmanųjį telefoną Optimus L3II. Mobilus įrenginys pasižymi gana kukliomis specifikacijomis, taigi galima spėti, kad jis visų pirma bus skirtas besivystančių šalių rinkoms.

LG Optimus L3 II dirba su operacine sistema Android 4.1 Jelly Bean, jis turi 3,2“ įstrižainės QVGA raiškos (320 x 240) ekraną, 512 MB operatyvios atminties. Išmaniojo telefono aparatinės platformos pagrindą sudaro procesorius Snapdragon S1, dirbantis 1,0 GHz taktiniu dažniu, taip pat palaikomas darbas su dviem SIM kortelėmis, o šis funkcionalumas ypač vertinamas Kinijos rinkoje.

Šaltinių teigimu, išmanusis telefonas prekyboje pasirodys jau šią savaitę, jį pirmieji galės išbandyti Brazilijos vartotojai, o vėliau įrenginys debiutuos ir kitose pasaulio regionuose – Centrinėje Amerikoje, taip pat Azijos – Ramiojo vandenyno regione, numatytas debiutas ir kai kuriose Europos šalyse. Teigiama, kad LG Optimus L3II kaina bus apie $150 (~ 390 lt)

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos