LibreOffice 4.0.0: nauja biuro programų paketo versija


Organizacija The Document Foundation išleido LibreOffice 4 – ilgai lauktą ketvirtą nemokamai platinamo biuro programų paketo versiją, kuri savo laiku atskilo nuo puikiai pažįstamo projekto OpenOffice.org. LibreOffice sudėtyje tradiciškai galima rasti Writer (MS Word analogą),  Calc (MS Excel analogą), prezentacijoms skirtą Impress (MS PowerPoint analogą), duomenų bazėms kurti ir apdoroti skirtą Base (MS Access analogą), taip pat diagramų ir paveiksliukų piešimui skirtą programą Draw.

LibreOffice-screen

Iš naujos versijos LibreOffice 4.0.0 charakteristikų galima paminėti galimybę eksportuoti/importuoti matematines išraiškas, kurias puikiai supranta RTF formatas; filtrų importą, skirtą Microsoft Publisher dokumentams; visų versijų MS Visio failų palaikymą. Buvo patobulinta XLSX formato failų importo sparta, atlikta visa eilė patobulinimų, dirbant su DOCX formatu; realizuotas „Content Management Interoperability Services“, taip pat „Firefox Personas“ palaikymas.

Šiuo metu galima parsisiųsti biuro programų paketo versijas, skirtas operacinėms sistemoms Windows, Mac OS X ir Linux. Taip pat iš anksto įspėjame, kad nereikėtų diegti LibreOffice į tuos kompiuterius, kuriuose jau yra kitas paketas OpenOffice, kadangi gali iškilti problemų programų veikloje.

  • Atsisiųsti LibreOffice iš oficialaus kūrėjų puslapio: nuoroda
  • Atsisiųsti LibreOffice skirtus priedus iš oficialaus puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudojęwww.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Vienas komentaras

  1. Faktas parašė:

    Puikus atnaujinimas. Įmonėje tik LibreOffice naudojame ir jokių problemų.


Kitos kategorijos naujienos