Apple MacBook Air jau III ketvirtyje turėtų gauti Retina ekranus


macbook-air

Nešiojami kompiuteriai MacBook Pro jau senokai gali pasigirti Retina klasės ekranais, tačiau iš karto po tokių sprendimų anonso buvo galima stebėti tikrai nemažas kainas. Tačiau po truputį kompanija ėmė karpyti tokių nešiojamų kompiuterių kainas, taigi atsirado viltis, kad Retina nekels asociacijų su aukšta kaina, juo labiau, kad galima tikėtis „retinazacijos“ procesu išplitimo ir į kitus mobilius kompiuterius.

Kaip žinia, šiuo metu iš Apple nešiojamų kompiuterių tik MacBook Air vis dar nenusipelnė garbės turėti Retina ekranus, nors ekspertai ir analitikai prognozavo, kad anksčiau ar vėliau taip tikrai atsitiks. Dabar gi pasirodė informacija, jog kompanija Apple vis tik ryžosi prognozuotam žingsniui ir aprūpins MacBook Air didelės raiškos ekranais 2013 metų III ketvirtyje. Atnaujinimas palies abu šiuo metu rinkoje esančius variantus, turinčius 11,6“ ir 13,3“ įstrižainės ekranus.

Lygiagrečiai šaltiniai praneša ir apie kito Apple produkto – planšetinio kompiuterio iPad – ekrano pokyčius. Teigiama, kad naujos kartos iPad gaus „GF2“ technologijos pagrindu sukurtą ekraną, kuris leis sumažinti korpuso storį. Kaip žinia, tokia technologija panaudota ir iPad mini ekrano atveju, tik antros kartos kompaktiškas planšetinis kompiuteris gaus jau Retina klasės ekraną. Tokiu būdu, galima tikėtis, kad iPad 5 bus labai panašus į iPad mini 2, tačiau turės didesnės įstrižainės ekraną. Taip pat šaltiniai teigia, kad naujajam iPad  kompanija Apple jau išsirinko tiekėjus, tarp kurių bus galima sutikti Japan Display, TPK ir Nitto Denko; surinkimu tradiciškai užsiims Foxconn, nors buvo prognozuojama, kad dalį užsakymų gali gauti ir kompanija Wintek.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos