Macbook Pro Retina su 3D ekranu iš Olandijos


Olandų kompanija Dimenco pristatė pilnavertį nešiojamo kompiuterio Macbook Pro Retina versiją su specialių akinių nereikalaujančiu 3D ekranu. Sistema naudoja optinį stiklą virš pagrindinio ekrano, kuris įprastomis sąlygomis yra praktiškai nematomas. Olandų gamintojas MacBook Pro Retina versijoje naudoja technologiją, kuri analogiška esančiai žaidimų konsolėje Nintendo 3DS.

macbook_pro_13inch

Optinis stiklas virš pagrindinio ekrano yra vos 3 mm storio, taigi jis praktiškai nepastebimas, tačiau leidžia atsisakyti naudoti 3D akinius. Be to, sistema gali atsižvelgti į vartotojo galvos padėtį. Tam reikalui naudojama kamera FaceTime ir speciali programinė įranga. Galvos padėties pokyčiai stebima kameros, o 3D efektai koreguojami kartu su žiūrovo galvos pozicija. Tai reiškia, jog 3D vaizdinė medžiaga bus atkuriama sklandžiai ir švelniai, tačiau naudoti nešiojamą kompiuterį 3D režime galėsite tik tuomet, kai būsite vienas.

Savaime suprantama, nešiojamą kompiuterį galima naudoti ir įprastu 2D režimu. Kol kas nežinoma, kada tokie Macbook Pro Retina pasirodys prekyboje ir ar apskritai pasirodys, apie preliminarią kainą taip pat nieko nepranešama.

retina_macbook_pro_3d_display

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos