Marvell siūlo biudžetiniams telefonams skirtą 4 branduolių procesorių


Marvell-SoC

Kompanija Marvell prisijungė prie mobilių procesorių gamintojų, kurie siūlo keturių branduolių procesorius, skirtus sparčiai augančiam mobilių įrenginių segmentui. Vis tik skirtingai nuo kitų kompanijų (Samsung, Qualcomm, nVidia), kurios savo produktus dažniausiai pozicionuoja kaip aukštos klasės sprendimams skirtas SoC sistemas, kompanija Marvell aiškiai pareiškė, kad jos gaminiai bus skirti biudžetiniam rinkos sektoriui.

Naujasis procesorius PXA1088 turi keturis skaičiavimų branduolius su ARM Cortex-A7 branduoliais, dirbančiais 1,2 GHz taktiniu dažniu, Vivante grafikos posistemę, kuri suderinama su OpenGL ES 2.0 ir OpenVG 1.1 standartais. Kompanijos atstovai pažymi, jog procesorius PXA1088 kartu su radijo moduliu Avastar 88W8777, palaikančiu Bluetooth 4.0, Wi-Fi ir FM, bei imtuvu L2000 GNSS Hybrid (GPS ir GLONASS) yra unifikuotos platformos dalis, o visa tai skirta nebrangiems planšetiniams kompiuteriams bei išmaniesiems telefonams, kurie gali palaikyti 3G mobiliojo ryšio standartą.

Kaip ir buvo galima tikėtis, pagrindiniais Marvell konkurentais mobilių procesorių segmente taps kinų kompanijos MediaTek ir RockChip. Procesorius PXA1088 ir jo pagrindu sukurti pirmieji įrenginiai, tikėtina, bus parodyti parodoje MWC 2013, kuris startuos vasario 25 d. Barselonoje (Ispanija).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos