Microsoft: “Apie Windows 8 sėkmę jau pirmą savaitgalį tikrai negalvojome“


Nežiūrint į korporacijos Microsoft atstovų žodžius, kad per porą mėnesių jau parduota virš 60 mln. Windows 8 kopijų ir kad tai atitinka Windows 7 rodiklius, analitikai ir daugelis gamintojų toliau šneka apie tai, jog audringo starto, kuris buvo matomas Windows 7 debiuto metu, tikrai nesimato. Vis tik Microsoft nenusimena, o kai kurie jos vadovai kalba, kad praeis dar šiek tiek laiko, ir visi pripras prie Windows 8 – tiesiog naujoji operacinė sistema atneša tikrai daug naujovių.

Windows 8 recasts PC industry

Pavyzdžiui, Microsoft D. Britanijos ir Airijos produktų padalinio vadovas Rob Epstein žurnalistams iš The Channel teigė, jog jie aktyviai bendradarbiauja su mažmeninės prekybos tinklais, tačiau jie tikrai nelaukė staigaus operacinės sistemos Windows 8 pardavimų bumo jau per pirmąjį savaitgalį, kaip to norisi matyti žurnalistams, stebintiems euforiją aplink naujų Apple mobilių įrenginių debiutą. Taip pat Rob Epstein pridūrė, kad visiškai nėra nustebęs lėto naujų vartotojų pritraukimo prie Windows 8 proceso.

Nauja operacinė sistema turi eilę ambicingų pakeitimų, tuo tarpu pasiruošimas priimti pokyčius skirtingų žmonių atveju labai skiriasi. Windows 8 niekada nebuvo kuriama tam, kad susprogdintų rinkas jau per pirmą savaitgalį“, – teigė jis. Kompanija Microsoft savo naują programinę platformą pozicionuoja kaip universalią Windows, galinčią dirbti tiek planšetėse, tiek ir įprastuose asmeniniuose kompiuteriuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos