Microsoft panaikins net 57 pažeidžiamumus šį antradienį


Kas antrą kiekvieno mėnesio antradienį kompanija Microsoft išleidžia atnaujinimus savo programinei įrangai – šis įvykis žinomas „Tuesday Patch“ pavadinimu. Paprastai dienos šviesą pamato gana kuklus atnaujinimų skaičius, tačiau periodiškai atsitinka ir daug didesnių įvykių, o šis antradienis bus būtent toks: nauji atnaujinimai „užlopys“ net 57 pažeidžiamumus.

configuring-windows-updates

Tarp žymiausių spragų galima paminėti spragas, atrastas naršyklės Internet Explorer saugumo sistemoje, pradedant IE 6.0 versija (kas nors dar tokia naudojasi?) ir baigiant IE 10, tame tarpe esančia ir operacinėje sistemoje Windows RT. Programinės įrangos giganto teigimu, korporacija ketina kovoti prieš „drive-by“ tipo atakomis, kurios numato, kad kenkėjiška programa į vartotojo kompiuterį patenka be jos savininko žinios, o tam užtenka tik aplankyti užkrėstą puslapį.

Iš viso kompanija pasiūlys dvylika atnaujinimų, iš kurių penki turi statusą „kritinis“, o visi kiti įvardinti kaip svarbūs. Be interneto naršyklės IE, bus atnaujinti ir Microsoft Windows, Server Software, Office, SharePoint, Microsoft Exchange ir .NET Framework. Kitą dieną po atnaujinimo išplatinimo, vasario 13 d., kompanija Microsoft surengs konferenciją, kurioje norintys galės užduoti juos dominančius klausimus, susijusius su minėtais atnaujinimais (tam bus reikalinga užsiregistruoti šiuo adresu).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos