Microsoft gali perkelti konsolės XBOX 720 anonsą į balandžio mėnesį


Naujos kartos žaidimų konsolės Sony PlayStation 4 anonsas suneramino ne vieną žaidimų gerbėją, kadangi pats įrenginys taip ir nebuvo parodytas. Vietoj to kompanijos Sony Computer Entertainment prezidentas Andy House bei jo kolegos apsiribojo miglotų charakteristikų įvardijimu ir pažadais pradėti tiekimą jau 2013 metų pabaigoje. Tiems, kurie labai troško kažką pamatyti ir techninės pusės, buvo pademonstruotas žaidimų valdiklis DualShock 4, kuris yra patobulinta trečios kartos pirmtako versija.

XBOX_720_konceptas

Žaidimų konsolės Microsoft XBOX 720 konceptas

Savo ruožtu, puslapis CVG praneša, jog kompanija Microsoft šiuos konkurento iš Japonijos veiksmus įvertino taip, kaip ir buvo galima tikėtis. Jei iki tol buvo manoma, jog naujos kartos konsolė XBOX 720 (kodinis pavadinimas Durango) bus pristatyta šių metų birželio mėnesio pusėje (gandai dažniausiai minėjo renginį E3 2013), tai dabar konsolės anonsas turėtų būti pagreitintas. Šaltiniai tvirtina, kad jau balandžio mėnesį korporacija Microsoft gali vienaip ar kitaip atskleisti daugiau detalių apie būsimą naujieną.

Priminsime, kad šiuo metu gandų minimos XBOX 720 techninės specifikacijos gana artimos jau anonsuotam PlayStation 4. Jos numato 8 branduolių 1,6 GHz taktinio dažnio AMD procesorių su Jaguar mikroarchitektūra, 8 GB DDR3 operatyviąją atmintį, naujos kartos AMD Radeon vaizdo plokštę su 768 universalių procesorių ir DirectX 11.1 palaikymu. Taip pat minimi aparatiniai garso spartintuvai (įskaitant aido slopinimo technologiją Kinect kontroleriuose), vaizdinės medžiagos kodekai. Teigiama, kad bus ne tik HDMI išvestis, tačiau ir įvestis, tad reikia spėti, jog vartotojams bus leista įrašyti TV laidas arba importuoti vaizdą iš kamerų, bus įdiegtas Blu-Ray 6x optinis įrenginys, Gigabit Ethernet, bus palaikomi Wi-Fi ir Wi-Fi Direct standartai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos