MSI G-Series: motininių plokščių serija, skirta žaidimų fanatams


Dar neprasidėjo Barselonoje (Ispanija) įvyksianti paroda MWC 2013, o kai kurios kompanijos jau ruošiasi informacinių ir telekomunikacinių technologijų parodai CeBIT 2013, kuri vyks Hanoveryje (Vokietija) kovo 5 – 9 dienomis.

Viena iš tokių – tai kompanija MicroStar International (MSI), kuri į parodą atsiveš išskirtinę motininių plokščių G-Series liniją, kuri bus skirta ne bet kam, o kiečiausiems žaidimų fanatams, t.y. žmonėms, kurie be žaidimų negali gyventi dieną, o naktį juos sapnuoja.

msi_g_mainboards_ports

Šaltinių teigimu, naujieji MSI produktai taikys į tą patį segmentą, kaip ir ASUS ROG (Republic of Gamers) ir ASRock Fatal1ty motininių plokščių linijos. Savo ruožtu, kompanijos MSI atstovai iš savo naujokų išskirtinumų pabrėžia kelis aspektus – tinklo kontrolerį Qualcomm Atheros Killer E2200 (gerai žinomo Bigfoot Killer 2100 NIC pamaina) ir taip vadinamus „Gaming Device Port“ lizdus – pastarieji (USB ir PS/2) skirti prijungti pelei ir klaviatūrai, o jų darbinis dažnis padidintas iki 1000 Hz. Gamintojo teigimu, visa tai sumažins reakcijos laiką nuo 8 ms iki 1 ms, o visa tai kartu su atitinkamu monitoriumi leis greičiau reaguoti į įvykius žaidime.

msi_g_killer

Be to, žaidimuose naudojamų įrenginių lizdai turi net tris kartus daugiau aukso, nei įprastose motininėse plokštė, o tai leidžia garantuoti, kad lizdai tikrai „nesustreikuos“, jei žaidėjai nuolat junginės savo žaidimų įrangą. kiek dažnai tenka žaidėjams prijungti peles, klaviatūras ir kitokius manipuliatorius, paliekame spręsti patiems vartotojams.

Šiuo metu dar nėra žinoma, kokia platforma bus pasirinkta atstovauti G-Series gaminiams. Visai tikėtina, kad tai gali būti motininės plokštės su LGA 1150 lizdu, skirtu gegužės pabaigoje/birželio pradžioje pasirodysiantiems Intel Haswell procesoriams. Antra vertus, neatmetama galimybė, kad naująja MSI serija galės pasimėgauti ir AMD gerbėjai, tačiau apie tai, greičiausiai, sužinosime tik kovo mėnesio pradžioje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos