Anonsuotas žaidimas Murdered: Soul Suspect


Murdered_screenshot

Japonų kūrėjai, priklausantys kompanijai Square Enix, anonsavo naują projektą – nuotykių veiksmo žaidimą Murdered: Soul Suspect.

Mūsų laukia gana neįprastas detektyvas su galvosūkių elementais. Rodės, nieko čia naujo nėra – tiesiog paprastas žmogžudystės tyrimas. Tačiau viskas ne taip jau paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, kadangi auka yra pats žaidimo herojus. Taip, taip, japonai jam skyrė vaiduoklio vaidmenį, ir jis iš ano pasaulio turi išsiaiškinti, kas gi jį išsiuntė į dausas. Įkalčių paieška bus labai sunki, taigi be specialių spiritizmo galių nebus galima išsiversti. Detaliau apie siužetą kūrėjai pažadėjo papasakoti artimiausiu metu.

Kas tiksliai užsiima naujo projekto kūrimu, taip pat nepranešta. Vis tik gandai teigia, kad tai gali būti studija Crystal Dynamics arba Eidos Montreal. Antra vertus, žinomas platformų sąrašas: jame atsidūrė PC, XBOX 360 ir PlayStation 3. Žaidimo debiutas rinkoje numatytas 2014 metais, taigi šiek tiek keista, kas pasirinktos dabartinės, o ne naujos kartos žaidimų konsolės, iš kurių viena (Sony PlayStation 4) jau atšventė savo premjerą.

Savo koncepcija žaidimas gana artimas DS projektui Ghost Trick: Phantom Detective, kuriame reikėjo keliauti bekūnės sielos pavidalu, bandant suprasti, kaip atėjo mirtis neprašyta. Antra vertus, sprendžiant iš pirmojo vaizdo klipo, Murdered: Soul Suspect savo nupieštą konkurentą Ghost Tric paliks toli užnugaryje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos