MWC 2013 atidarymo metu Nokia pristatys naujus Windows Phone 8 telefonus


Kompanija Nokia visiems suinteresuotiems asmenims išsiuntinėjo pakvietimus į spaudos konferenciją, kuri įvyks vasario 25 d, t.y. tarptautinės vartotojiškos elektronikos parodos MWC 2013 (Barselona, Ispanija) atidarymo metu. Neatmetama galimybė, jog suomių gamintojas paruošė keletą siurprizų savo mobilių įrenginių su Nokia logotipu gerbėjams.

Nokia-at-Barselona

Tikimasi, jog suomių kompanija parodoje MWC 2013 anonsuos pirmąją Windows Phone 8 išmanųjį telefoną su kamera Pure View. Įvairių šaltinių teigimu, taip pat bus kalbama apie naują Lumia serijos atstovą, kuris gaus aliuminio korpuso (šis žinomas kodiniu pavadinimu Catwalk).

Praėjusioje parodoje MWC 2012 suomių mobilių įrenginių gamintojas visuomenės dėmesį patraukė savo išmaniuoju telefonu Nokia 808 PureView, kuris gavo 41 MP raiškos kamerą (pastaroji leido kompanijai gauti ne vieną apdovanojimą). Taip pat buvo pristatytas telefonas Lumia 610 – pirmasis mobilus įrenginys su operacine sistema Windows Phone Tango. Ką suomių kompanija paruošė šį kartą, kol kas tik spėliojama. Vis tik iki MWC 2013 starto liko ne tiek jau ir daug, tad viskas paaiškės jau greitai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos