Naujos kartos AMD ir nVidia vaizdo plokštės gali pasirodyti tik metų pabaigoje?


Nors nei nVidia, nei AMD atvirai nėra paskelbusios savo naujos kartos vaizdo plokščių debiuto datų, tačiau IT bendruomenė po kompanijų finansinių ataskaitų linkusi tikėti, kad tai įvyks šių metų II ketvirtyje. Be to, kompanijos AMD vadovas Rory Read teigė, kad ketina „išleisti naujus APU ir vaizdo plokštes pirmame pusmetyje ir taip pat padaryti kompaniją pelningą iki metų pabaigos“.

nvidia-geforce-amd-radeon-cards

Vis tik nuolat mėgstantis abejoti švedų puslapis Sweclockers iš šį kartą mano, kad toks greitas kompanijų naujų vaizdo plokščių anonsas nelabai įmanomas. Sprendžiant iš pateiktos informacijos, nVidia Kepler 700 ir AMD Radeon HD 8000 (Sea Islands) šeimų atstovai bus išleisti ne anksčiau kaip 2013 metų IV ketvirtyje. Iki to laiko AMD pagaliau gali išleisti etaloninį dviejų GPU adapterį Radeon HD 7990, kuris leistų papildyti tik kelių kompanijų (TUL, ASUS ir HIS) pristatytų kelis Tahiti XT grafinis procesorius turinčių sprendimų draugiją.

Tuo pačiu metu kompanija nVidia ruošiasi išleisti vaizdo plokštę GeForce Titan, kuri dar žinoma kaip GK110 atstovas GeForce GTX 780. Vis tik nemažai ekspertų mano, kad toks grafinis adapteris bus per brangus ir orientuotas tik siauram vartotojų segmentui (kompiuterių entuziastams ir spartinimo gerbėjams), o jėgų pusiausvyros diskretinės grafikos rinkoje tai tikrai nepakeis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos