Nauja telefono Google Nexus 4 reklama skirta Google Now


Google ir LG kiek anksčiau jau buvo išleidę reklaminį vaizdo klipą, kuris buvo dedikuotas pagrindinėms išmaniojo telefono Nexus 4 funkcijoms ir galimybėms pademonstruoti. Neseniai paieškos gigantas ryžosi antram dubliui ir pristatė naują reklamą, kurios tikslas – parodyti vartotojams intelektualaus pagalbininko Google Now sugebėjimus.

Reikia priminti, jog technologija Google Now sukurta tam, kad suteiktų vartotojui aktualią ir naudingą informaciją. Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių su OS Android modeliai, kurie palaiko Google Now, gali suteikti prieigą prie tokios informacijos, kaip orų prognozė, skrydžių grafikai, kelių eismo sąlygos, artimiausia kavinė ir t.t.

Būtent tokios galimybėms ir skirtas reklaminis klipas. Jo aprašyme Google teigia: „Nesvarbu, kur pasaulyje jūs randatės – Nexus 4 su Google New tiesiog pateiks jums reikiamą informaciją reikiamu laiku“. Iš esmės, reklama skirta paskutinių Android versijų funkcijai, o ne pačiam išmaniajam telefonui. Oficialiame Google Nexus puslapyje Youtube galima susipažinti ir su kitais reklaminiais klipais, kurie susiję su Nexus įrenginiais.

Tie, kas nematė, gali pasižiūrėti ir pirmąją Google Nexus 4 reklamą, pateiktą žemiau:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos