Nauja AMD Radeon HD 7990 versija bus spartesnė už senąją


ares_ii_002

Iki šiol vaizdo plokštes, kurios buvo nusipelniusios titulo „Radeon HD 7990“, buvo gaminamos tik keleto AMD partnerių. Kompanija PowerColor pasiūlė tokį tandemą su grafinio procesoriaus taktiniu dažniu 900 MHz, o po persijungimo prie rezervinio BIOS, šis rodiklis galėjo būti padidintas iki 925 MHz.

Savo ruožtu, kompanija ASUS išleido vaizdo plokštę ARES II, o taktinių dažnių atžvilgiu buvo žymiai drąsesnė – bazinė GPU reikšmė siekė visus 1050 MHz. Aišku, už tai reikėtų dėkoti itin efektyvią vandens aušinimo sistemą. Akivaizdu, kad būtent šis privalumas leidžia AMD kalbėti, kad ASUS ARES II yra pagrindinis ginklas prieš neseniai kompanijos nVidia anonsuotą flagmaną GeForce GTX Titan su GPU GK110.

Visai neseniai paaiškėjo, kad kompanija AMD savo partneriams ruošia etaloninį Radeon HD 7990 variantą, kuris šiuo metu žinomas kodiniu pavadinimu „Malta“. Žurnalistai iš puslapio Fudzilla patikslina, kad šios vaizdo plokštės grafinio procesoriaus taktinis dažnis greičiausiai taip pat viršys 1 GHz ribą. Tai leis antrajai Radeon HD 7990 revizijai smarkiai priartėti prie ASUS ARES II, kalbant apie produktyvumo lygį, tačiau etaloninis dizainas ir didesnės tiekimo apimtys leis sumažinti naujojo produkto kainą. Jei viskas AMD seksis gerai, antros revizijos Radeon HD 7990 galime pamatyti jau 2013 m. II ketvirtyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos