Filme „Need for Speed“ vaidins „Betmeno“ žvaigždė Michael Keaton


Neseniai paaiškėjo, kad aktorius, kuris atliko pagrindinio herojaus vaidmenį filme „Betmenas“, sutiko nusifilmuoti ir lenktynių arkados ekranizacijoje Need for Speed. Tiesa, šiuo atveju kalbama ne apie aktorių Christian Bale, tačiau apie kitą Holivudo žvaigždę Michael Keaton.

Batman-Returns-Michael-Keaton

Michael Keaton suvaidino herojų Briusą Veiną filmuose „Betmenas“ ir „Betmenas sugrįžta“, kurie plačiuosiuose ekranuose pasirodė atitinkamai 1989 ir 1992 metais. Taip pat jis gana sėkmingai suvaidino fantastiniame filme „Beetlejuice“ (1988) – už jį aktorius buvo nominuotas Saturno apdovanojimui kaip geriausias antro plano aktorius. Kalbant apie Need for Speed adaptaciją, filme Michael Keaton suvaidins pogrindžio lenktynių organizatorių.

Priminsime, kad pagrindinius vaidmenis apie lenktynes pasakojančiame filme atliks Aaron Paul, išgarsėjęs TV seriale „Breaking Bad“, ir Dominic Cooper, vaidinęs filme „Abraham Lincoln: Vampire Hunter“, kurie vaidins nutrūktgalvius lenktynininkus. Filme pasirodys ir aktorė Imogen Poots, kurią turime puikiai pažinoti po filmų „V for Vendetta“ ir „28 Weeks Later“. Jai teko automobilių pardavėjos vaidmuo.

Vienas komentaras

  1. komentorius parašė:

    Fast and furious konkurentas? O gal tęsinys?
    Įdomu ar sugebės sukurt kažką doro…


Kitos kategorijos naujienos