Google Nexus 4 nuo šiol turi ir bevielio įkrovimo įrenginį


Išmanusis telefonas Google Nexus 4, kuris buvo pristatytas 2012 m. spalio mėnesio pabaigoje, nuo šiol turi ir bevielio baterijos įkrovimo įrenginį, atitinkantį standartą Qi, o jį galima įsigyti el. parduotuvėje Google Play už $60 (~ 155 lt). Savo išoriniu dizainu įkroviklis panašus į nupjautą rutulį, kuris yra juodos spalvos, o jame yra jungtis micro-USB kabeliui prijungti. Pilnai įkrauti Nexus 4 bateriją su šiuo įrenginiu užtruks maždaug 4 valandas.

nexusorb_1

Beje, tai nėra vienintelė gera naujiena. Išmanusis telefonas Nexus 4, ne kartą kritikuotas už nesugebėjimą dirbti LTE mobiliojo ryšio tinkluose, šaltinių teigimu, vis tik palaiko šią galimybę aparatiniame lygmenyje. Mobilaus įrenginio skrodimas, kurį atliko puslapio Tech Republic specialistai, parodė, jog telefonas turi mobiliojo ryšio modemą Qualcomm MDM9215M, kuris visiškai suderinamas su 4G LTE standartu. Matyt, iškritikuotas Nexus 4 trūkumas yra visiškai programinio pobūdžio, arba tiesiog gamintojas pasiliko sau teisę išleisti specialią versiją, kuri galės pasigirti užrašu „LTE“, o už tai bus paprašyta papildomų pinigų.

Kiek anksčiau entuziastams jau buvo pavykę išsiaiškinti, kad mobiliam įrenginiui yra būdingas nedokumentuotas LTE palaikymas: išmaniojo telefono savininkai iš Kanados sugebėjo priversti Nexus 4 dirbti vietiniame Band 4 diapazone (1700/2100 MHz). Neaišku, ar kada nors Google išleis atitinkamą programinės įrangos atnaujinimą, kuris nuims tokį dirbtinį palaikomų mobiliojo ryšio standartų palaikymą. Bet kokiu atveju, šios problemos sprendimu jau užsiėmė liaudies meistrai, tad galima tikėtis ir visuotinio neoficialios programinės įrangos debiuto.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos