Prie Google Nexus 7 galima prijungti adapterį su Ethernet jungtimi


Japonijos rinka ypatingai daug dėmesio skiria visokiausiems įdomiems adapteriams, kurie skirti tam, kad sujungtų „viską su viskuo“. Šis atvejis taip pat nėra išimtis. Japonų žurnalistai vienoje iš vietinių parduotuvių aptiko įdomų dalykėlį – adapterį iš micro-USB jungties į Ethernet 100Base-TX sąsają, o visa tai skirta gerai pažįstamam planšetiniam kompiuteriui Google Nexus 7.

nexus_ethernet_adapter

Kaip jau buvo galima atspėti, adapteris leidžia pasinaudoti vieninteliu micro-USB lizdu, kuris yra Nexus 7, kad būtų galima prisijungti prie kabelinio Ethernet tinklo. Priminsime, kad bazinė Nexus 7 konfigūracija numato bevielio modulio Wi-Fi palaikymą, tuo tarpu brangesni modeliai gali pasigirti darbu 3G tinkluose, tačiau gyvenime situacijų būna tikrai įvairių.

Jei netyčia iš dangaus iškritę gelžbetonio krituliai riboja bevielio tinklo darbą, šio adapterio savininkas gali prijungti savo planšetinį kompiuterį prie optinio tinklo. Pravers toks adapteris ir konservatorių gyvenamosiose vietovėse, kuriose Wi-Fi uždraustas dėl savaime suprantamų priežasčių. Svarbiausia, kad įsitikinimai leistų žmogui naudotis pačiu planšetiniu kompiuteriu, tuo tarpu prisijungimo prie Interneto būdas gali būti įvairus. Japonų rinkoje adapterio kaina sudaro apie 37 litus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos