Nokia parodė Windows planšetinį kompiuterį. Aišku, netyčia


Neseniai Pakistane kompanija Nokia pristatė savo naują išmanųjį telefoną Lumia 620, kuris gavo operacinę sistemą Windows Phone 8. Vis tik akylūs žurnalistai stebėjo ne tik išmanųjį telefoną, tačiau atkreipė dėmesį ir į planšetinį kompiuterį, kuris fone buvo demonstruojamas kartu su nauju išmaniuoju telefonu.

345986

Žinoma, iš karto buvo iškelta galybė versijų, kad prieš mus yra būtent tas ilgai lauktas planšetinis kompiuteris su operacine sistema Windows 8. Apie šį įrenginį jau kalba ne vienas teminis puslapis, apie jį jau buvo užsiminęs ir pats kompanijos Nokia vadovas Stephen Elop.

Neatmetama galimybė, kad suomių kompanija tiesiog demonstravo savo Windows Phone 8 išmaniojo telefono ir kitų įrenginių su Windows 8/RT sinchronizavimo funkcionalumą, taigi prezentacijoje parodytas planšetinis kompiuteris visai gali būti tik sąlyginis produktas. Tikėtina, kad kai kurios detalės apie Nokia planšetinį kompiuterį (jei toks apskritai egzistuoja) paaiškės vasario 25 – 28 dienomis vyksiančioje parodoje MWC 2013, nors galutinai dar neaišku, ar Nokia ryžis tokiam žingsniui būtent šiuo metu.

345987

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos