nVidia naujų grafinių procesorių gamyboje naudoja savo pačios GPU


nvidia_kepler_gpu

Kalbėdami apie renginio DesignCon tvarkaraštį, žurnalistai iš puslapio EE Times nemažai laiko skyrė kompanijos nVidia viceprezidento Jonah Alben pasisakymams. Pastarasis žmogus kompanijoje atsakingas už grafinių procesorių projektavimą. Jis papasakojo apie tai, kokios priemonės naudojamos, siekiant kuo geriau optimizuoti GPU kūrimo procesą.

Vienu iš grafinių procesorių projektavimo proceso pagreitinimo metodų kompanija nVidia laiko programinės įrangos, skirtos GPU kūrimo ir darbo simuliacijai, optimizaciją. Šioje sferoje nVidia stengiasi naudoti grafinių procesorių galimybes, kad būtų paspartinti skaičiavimai produktyvumo didinimo operacijose. Kitais žodžiais tariant, patys GPU naudojami tam, kad būtų paspartinti tų pačių GPU kūrimo darbai. Centrinių procesorių produktyvumo lygis šiuo atveju kol kas auga labai kukliais tempais.

Įvairių rinkos ekspertų teigimu, mikroschemų kūrėjai šiomis dienomis privalo labai glaudžiai dirbti su savo partneriais, kurie šias mikroschemas gamins. Priešingu atveju negalima atmesti tikimybės, kad bus susidurta su nemaloniais siurprizais, pradėjus mikroschemų serijinę gamybą, o panašios klaidos kainuoja tikrai brangiai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos