nVidia padeda MMO žaidimų gerbėjams materialiai


f2p-kit-nvidia

Nuo neatmenamų laikų vaizdo plokščių gamintojai ir kompiuterinių žaidimų kūrėjai drauge, koja kojon kovoja dėl vartotojų kišenių. Vieni turi galimybe įsiūlyti savo produktus galutiniams vartotojams nepriklausomai nuo paskutiniųjų suinteresuotumo, kiti – galimybę siūlo žaidimų gerbėjams puikų jauką.

Vaizdo plokščių AMD Radeon HD 7000 serijos savininkai jau turėtų žinoti apie programą Never Settle, kuri numato, kad perkantys Radeon HD 7900 ir HD 7800 šeimų adapterius, papildomai gauna visą eilę nemokamų žaidimų. Įsigydami vieno GPU sprendimus Radeon HD 7970 ir HD 7950, pirkėjai gaus Crysis 3 ir BioShock: Infinite, tuot arpu Radeon HD 7870 ir HD 7850 – BioShock: Infinite ir Tomb Raider. Savotišku atsakymu į šią AMD kampaniją tapo konkurento nVidia akcija, kuri garsiai šaukia „Gear Up. Load Up. Game On“.

Kompanijos iš saulėtos Kalifornijos akcija numato, kad visi GeForce GTX vaizdo plokščių pirkėjai gaus premiją tokiuose žaidimuose, kaip „free-2-play“ (F2P) projektai PlanetSide 2, World of Tanks ir Hawken. Vaizdo plokščių GeForce GTX 650 ir GeForce GTX 650 Ti savininkams bonusas sudarys $25 (kiekviename iš žaidimų), už GeForce GTX 660 ir galingesnes nVidia sumokės $50. Detaliau apie akciją galima sužinoti oficialiame kompanijos puslapyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos