El. pašto tarnyba Outlook.com pagaliau neteko Beta statuso


Korporacija Microsoft paskelbė apie tai, kad elektroninio pašto tarnyba Outlook.com pagaliau pasiekė finišo tiesiąją ir neteko ilgai turėto Beta statuso.

Outlook.com programinės įrangos giganto reklamuojamas kaip šiuolaikinė el. pašto tarnyba, kuri apjungia naują išvaizdą ir suprantamą vartotojo sąsają su gerai pažįstamomis žymomis. Kad vartotojas tuo įsitikintų, teigia kompanijos atstovai, užtenka pasinaudoti internetine nuoroda ir atnaujinti savo Hotmail vartotojo paskyrą į Outlook.com.

outlook-web-mail-final

Microsoft sumanymu, personalizuotas Outlook.com padės geriau kontroliuoti asmeninius duomenis, o taip pat peržiūrėti kontaktų iš Facebook ir Twitter naujienas, nesitraukiant iš Microsoft el. pašto tarnybos. Be to, patobulinta pašto dėžutė apsaugo konfidencialią informaciją, tuo tarpu Outlook.com integruoti el. šiukšlių (spam) filtrai nepageidaujamo pašto kiekį sumažina iki 3%.

Naujoji tarnyba taip pat padeda labai greitai sutvarkyti savo katalogus, o tai padės padaryti integruoti instrumentai, kurie atskiria nepageidaujamą paštą ir reklaminius pranešimus nuo reikalingų. Laiškų filtravimas, el. pašto valymas pagal nustatytą grafiką, pranešimų grupavimas pagal asmeniškai sukurtas kategorijas, integruotos WEB aplikacijos Word, Excel ir PowerPoint, o taip pat nemokama „debesų“ talpykla SkyDrive su 7 GB laisvos vietos – visa tai yra vienos iš pagrindinių Outlook.com naujovių. Microsoft duomenimis, nuo el. pašto tarnybos starto pradžios ja pradėjo naudotis jau 60 mln. vartotojų, ir jų skaičius tik auga.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos