PC skirtos The Witcher 3 versijos grafika bus geresnė nei naujos kartos konsolėse


CD Project Red, neseniai anonsavusi žaidimą The Witcher 3: Wild Hunt, patvirtino, jog net jei šis RPG ir pasirodys naujos kartos konsolėse XBOX 720 ir PlayStation 4, PC platformai skirta versija turės turtingesnę grafiką. Atsakydama per Twitter į vartotojų klausimus apie tai, kokia platforma pasiūlys geresnę aplinką The Witcher 3, studija atsakė, jog tai bus PC.

Pirmosios dvi žaidimo dalys buvo parduotos milijonais egzempliorių (kalbama tik apie PC versiją), tuo tarpu antroji jau galėjo nudžiuginti ir XBOX 360 savininkus. Kalbėdama apie trečią dalį, studija patvirtino, jog žaidimas bus išleistas 2014 metais, jį gaus PC ir visos kitos didelės galios platformos, o tai galima įvertinti kaip nurodymą, kad projektas bus skirtas ir naujos kartos konsolėms. Kalbėdama apie žaidimo varikliuką, studija nurodė REDengine 3.

Matyt, naujos konsolės nėra kūrėjų tikslas, kadangi jų savininkų skaičius ilgą laiko tarpą bus nedidelis. Taigi kompanija neketina labai išlaidauti žaidimo optimizavimo konsolėms srityje. Gali būti, kad The Witcher 3 bus išleistas kaip versija dabartinėms platformoms, o vėliau bus perkeltas į Microsoft Durango ir Sony Orbis su keletu patobulinimų. Aišku, į tiksliau galės atsakyti tik patys kūrėjai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos