Sukurtas visiškai permatomas išmanusis telefonas


Taivano kompanija Polytron Technologies pademonstravo iš tikrųjų įdomų darbą, kuris sukelia nuostabą labiau nei kompanijų Apple ir Samsung išmanieji flagmanai. Kūrėjai iš Azijos parodė permatomo išmaniojo telefono prototipą. Įdomiausia yra tai, jog, kompanijos atstovų teigimu, naujasis produktas kaip serijinis modelis rinką gali pasiekti jau 2013 m. pabaigoje.

transparent-phone

Įrenginys, kuris gali kardinaliai pakeisti tendencijas išmaniųjų telefonų industrijoje, turi permatomą sensorinį ekraną ir apvalkalą iš užgrūdinto stiklo. Galima pastebėti, jog vienintelės matomos dalys – tai kamera, atminties kortelė ir elektronikos komponentai.

Savaime suprantama, buvo labai sunku padaryti permatomus tokius komponentus, pavyzdžiui, kaip procesorius. Taip pat neaiškus ir panašaus išmaniojo telefono maitinimo klausimas, tuo tarpu pati kompanija Polytron Technologies kol kas neatskleidžia tikslių panašaus įrenginio techninių specifikacijų, taigi lieka tikėtis, kad išmanųjį telefoną pamatysime metų gale. Prognozuojama, jog šis įdomus kūrinys bus demonstruojamas vasario 25 d. prasidėsiančioje parodoje Mobile World Congress 2013 (Barselona, Ispanija).

transparent-phone-02

2 komentarai (-ų)

  1. Leons parašė:

    Toks gaminys jau galėtų sukelt šiokią tokią revoliuciją smartphonų rinkoje 🙂

  2. komentorius parašė:

    Nesugalvoju kokia nauda iš permatomo telefono, bet interjere tokią savybę jau būtų galima pritaikyti.


Kitos kategorijos naujienos