PlayStation 4 žaidimai, kuriuos galės žaisti pirmieji konsolės savininkai


Šviežiai „iškepta“ naujos kartos žaidimų konsolė PlayStation 4 publiką užkariaus tik tuo atveju, jei su ja pasirodys ir visa eilė puikių žaidimų. Apie tai kalba ne tik ekspertai, tačiau ir patys vartotojai – juk vien tik už „geležį“ pirkėjai neatvers savo piniginių, kad ir kiek papildomų paslaugų siūlos japonų kompanija. Panašu, kad tai supranta ir Sony, kurios partneriai vakar demonstravo tikrai ne vieną naujos kartos konsolei skirtą projektą. Siūlome susipažinti su tais žaidimais, kuriuos į vieną vietą padėjo surinkti portalai VentureBeat ir Ars Technica.

Pačioje renginio pradžioje Sony sistemų inžinierius pristatė Mark Cerny pristatė projektą Knack, kuris kuriamas varikliuko Unreal Engine 4 pagrindu tarp pačios Sony Computer Entertainment sienų. Mūsų laukia futuristinis žaidimas su animaciniais personažais.

Kompanija Capcom, kuri stengiasi nudžiuginti savo gerbėjus fantastikos žanru, pristatė projektą Deep Down. Informacijos apie žaidimą, deja, visiškai nėra. Buvo parodytas tik vaizdo klipas, kuriame viduramžių riteris naršo po olą, kad vėliau galėtų susikauti su drakonu. Susitikimas, reikia pripažinti, buvo laibai karštas tiesiogine to žodžio prasme.

Natūralu, kad Sony PlayStation 4 prezentacijoje negalėjo neatsirasti vietos ir šaudyklių serijai Killzone. Kompanija Guerrilla Games pristatė ketvirtą serialo dalį, kuri vadinasi Killzone: Shadow Fall. Šis projektas pasakoja apie karą su ateiviais, o aršios kautynės, panašu, persikelia į naują lygmenį. Informacijos taip pat labai mažai, tačiau mes tiksliai gausime šansą aplankyti Vektą, o viskas vyks 2381 metais.

Studijos Sucker Punch atstovas pristatė žaidimą Infamous: Second Son, apie kurį buvo pažadėta papasakoti daugiau dar 2012 metų gruodžio mėnesį, kai vyko apdovanojimai Spike Video Game Awards. Projektas pasakoja apie herojų, kuris savyje atrado nežemiškų galių, tačiau privalo slapstytis, nes jį medžioja blogiukai iš organizacijos „Department of Unified Protection“, kurie nori tiesiog jį patupdyti į cypę. Herojui reikės surasti panašių į jį ir organizuoti pasipriešinimo judėjimą.

Dar vienu laikinai išskirtiniu PS4 projektu taps The Witness, kurio kūrimu užsiima Jonathan Blow – gana sėkmingo dėlionių žaidimo Braid autorius. Žaidėjai bus perkelti į paslaptingą salą, kuri šiek tiek primena tuos laikus, kai buvo populiarus MYST žaidimas. Čia laukia eilė galvosūkių, paslaptingos žemės tyrinėjimai, o visa tai, J. Blow teimu, truks mažiausiai 25 valandas.

Kompanija Evolution Studios, kuri garsi savo žaidimu MotorStorm, PlayStation 4 ruošia komandinį lenktynių simuliatorių Driveclub. „Šis projektas pilnai atskleis unikalias PS4 funkcijas, kurios orientuotos į vartotojų bendravimą, tinklo režimus, socialinius tinklus“, – pasakojo kūrėjai. Žaidėjai jungsis į klubus, o vėliau bandys įrodyti savo komandų pranašumą.

Galiausiai apie kitus projektus galima papasakoti labai trumpai: tai šaudyklė Destiny (studija Bungie, leidėjas Activision), stealth/veiksmo žanro Watch Dogs (kompanija Ubisoft), ir turbūt svarbiausias momentas – veiksmo/RPG žaidimas Diablo III, kuris pasirodys ne tik PlayStation 4, tačiau ir senos kartos PS3. Ar ne puiku?

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos