Planšetinio kompiuterio Surface Pro reklama ir šokiai biure


Korporacija Microsoft, kaip žinia, vasario 9 d., pradėjo prekiauti savo pirmuoju planšetiniu kompiuteriu, kuris turi operacinę sistemą Windows 8 Pro. Kartu su debiutu rinkoje buvo logiška laukti ir pirmųjų reklaminių klipų, o toks neseniai ir pasirodė oficialiame Microsoft Surface skirtame Youtube kanale.

Prie reklamos kūrimo prisidėjo Jon Chu, kuris dalyvavo ir pirmosios Surface RT reklamos kūrime. Stilius labai panašus tiek anksčiau, tiek ir dabar: matome uždegančius šokius, kuriuos atlieka biuro darbuotojai, o prie visų linksmybių prisideda ir vadovybė.

Tokiu neįprastu ir šviežiu būdu parodyti pagrindiniai Microsoft planšetinio kompiuterio privalumai: demonstruojama klaviatūra – dangtelis, darbas su specialiu rašikliu ir netgi USB 3.0 sąsaja, leidžianti prie Surface Pro visą galybę įvairiausių periferinių įrenginių. Priminsime, kad Surface Pro su 64 GB duomenų kaupikliu kainuoja $899, versija su 128 GB kainuoja $999 (tiesa, komplekte klaviatūros nebus, nors tuo ir gali pasigirti Surface RT).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos