Planšetės ir išmanieji telefonai stimuliuoja spausdinimo paslaugų augimą


Nemažai iečių sulaužyta ginčuose, kuriuose dažnai galima išgirsti, jog planšetiniai kompiuteriai daugiau tinka informacijos vartojimui, o ne intensyviam darbui. Dėl šios priežasties protinio darbo atstovams daugiau patinka hibridiniai įrenginiai su pilnaverte klaviatūra, o verslo atstovai labai daug vilčių sieja su jiems įprasta Microsoft programine infrastruktūra.

smartphone-photos-print

Tuo tarpu analitikų agentūros IDC atliktas tyrimas rodo, jog išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojų skaičiaus didėjimas provokuoja spausdinimo paslaugų augimą. Darbuotojai, kurie darbe nenaudoja išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, dokumentus spausdina žymiai rečiau. Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojų, kurie nespausdina ir to neketina daryti, nuo dabartinių 50% šiemet sumažės iki 25% po kelių metų, t. y. 2015 m. nespausdins tik kas ketvirtas mobilaus įrenginio savininkas.

Kol kas dar didelė dalis vartotojų, kurie nežino, kaip spausdinti, pasitelkiant mobilius įrenginius, tuo tarpu kitiems respondentams tai daryti trukdo techniniai sunkumai. Tokiomis galimybės labiau apdovanoti planšetinių kompiuterių savininkai, kadangi išmaniųjų telefonų savininkai tokiomis problemomis skundžiasi rečiau.

Išspausdintų puslapių, kuriuos į spausdintuvą pasiuntė mobilieji įrenginiai, skaičius vien JAV rinkoje kasmet augs po 12%, tuo tarpu tarp neturinčių planšečių ir išmaniųjų telefonų vartotojų šis rodiklis kasmet mažės po 5%. Tyrimas parodė, kad didelių kompanijų darbuotojai daugiau spausdina per mobilius įrenginius, nei jų kolegos iš nedidelių firmų. Didžiausia paklausa pasižymi fotografijų spausdinimas, tuo tarpu  transporto bilietai, popierinės elektroninių leidinių kopijos arba bilietai į sporto renginius, atvirkščiai, spausdinami vis rečiau.

Vienas komentaras

 1. komentorius parašė:

  Ne iki galo supratau, kas per situacija čia aprašyta, bet netikiu, kad žmonės pradės spausdintis nuotraukas. Kam reikalingi tie vietą užimantys trumpaamžiai popierėliai?
  O transporto bilietai keliauja į e-bilietą/Vilniečio kortelę, o ir šiaip patys žmonės jų nesispausdina per savo smartus…
  Į renginius gali nueiti su smartu taigi nereikia ir bilieto spausdintis, nes juk svarbiausia dalis yra bilieto kodas, o ir šiaip gali per ekraną parodyti jei ką.
  Ir ką taip nepatogu skaityti per smarto ekraną, kad reikia atsispausdinti?
  Ar skaityti trugdo įjungtas fb ir pan. dalykai?
  Na kažkaip tikrai keista.


Kitos kategorijos naujienos