Sony PlayStation 4 gamyba prasidės III ketvirtyje


Kompanija Sony žaidimų konsolę PlayStation 4 jau pristatė, papasakojo (nors šiek tiek aptakiai) apie jos charakteristikas ir pagrindines naujoves, kurios buvo realizuotos šiame įrenginyje. Vis tik parodyti publikai premjeros herojų japonų kompanijos atstovai taip ir nesiryžo. Nedideliame interviu, publikuotame puslapyje AllThingsD, amerikietiškojo Sony Computer Entertainment padalinio vadovas Jack Tretton  papasakojo, kodėl naujos kartos konsolė pasiliko užkulisiuose.

Andy House, Sony president, introducing PS4

Sony Computer Entertainment prezidentas Andy House pristato PlayStation 4

Jack Tretton teigimu, žaidimų konsolė PS4 iš techninės pusės jau paruošta – ją jau galima naudoti pramogoms su video žaidimais. Vis tik galutinis PlayStation 4 korpuso dizainas dar nėra patvirtintas, jis bus parodytas kiek vėliau. Tikėtina, kad omenyje turima paroda E3 2013, kuri vyks šių metų birželio 11 – 13 dienomis, tačiau aiškių užuominų apie tai kol kas nėra.

PlayStation 4 reikalingų komplektuojančių dalių tiekimas prasidės šių metų II ketvirtyje, teigia viską žinantis taivaniečių puslapis DigiTimes, kuris remiasi kinų leidiniu Economic Daily News. Masinė konsolės gamyba prasidės III ketvirtyje, jos surinkimu užsiims kompanijos Foxconn ir Pegatron Technology. Prekyboje PlayStation 4 turi pasirodyti, greičiausiai, 2013 metų pabaigoje, kai prasidės šventinių išpardavimų sezonas.

Kartu galima gana išsamiai kalbėti apie PS4 technines specifikacijas, ypač po to, kai kompanija AMD gana detaliai neseniai vykusioje konferencijoje Solid-State Circuits (ISSCC) papasakojo apie Jaguar mikroarchitektūra, o jos pagrindu sukurtas procesorius ir tapo Sony naujos kartos konsolės „širdimi“. Taigi oficialios specifikacijos atrodo taip:

  • Procesorius — 8 branduolių AMD procesorius su Jaguar mikroarchitektūra (1.6 GHz)
  • GPU – naujos kartos AMD Radeon diskretinė vaizdo plokštė su 1,84 TFLOPs produktyvumo lygiu (1152 universalių procesorių, dirbančių 800 MHz taktiniu dažniu);
  • Operatyvioji atmintis — 8 GB GDDR5;
  • Optinių diskų skaitytuvas – Blu-ray 6x, DVD 8x;
  • Periferija – Super-Speed USB (USB 3.0),  AUX;
  • Tinklo įranga – Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T); Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n; Bluetooth 2.1 (EDR);
  • Kitos sąsajos – HDMI, analoginė AV išvestis, S/PDIF.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos