The Wall Street Journal: PlayStation 4 iš tikrųjų pasirodys vasario 20 d.


Kompanija Sony kiek anksčiau publikuotame vaizdo klipe teigė, kad vasario 20 d. mes pamatysime PlayStation ateitį. Panašu, kad taip turėtų ir nutikti: autoritetingas leidinys The Wall Street Journal praneša, jog kompanija ne tik pristatys naujos kartos žaidimų konsolę, tačiau ją atiduos vartotojų dar 2013 metais. Patvirtinama ir tai, jog Sony bei Microsoft savo žaidimų sistemas išleis beveik tuo pačiu metu, ir tai turėtų įvykti arčiau Kalėdinių išpardavimo sezono.

ps3-presentation

Reikia manyti, kad ankstesni Sony vykdomojo direktoriaus Kazuo Hirai žodžiai apie PlayStation 4 anonsą tik po XBOX 720 premjeros buvo tik bandymas sumažinti konkurentų ir žiniasklaidos budrumą. Taigi dabar galima tikėtis, kad ilgai laukta žaidimų konsolė kodiniu pavadinimu PlayStation Orbis iš tikrųjų bus oficialiai parodyta visam pasauliui jau po mažiau nei trijų savaičių.

Beje, The Wall Street Journal praneša, jog Sony neva susikoncentravo ne tik ties paprastu konsolės galios padidinimu (nors tai, savaime suprantama, ir bus padaryta), tačiau daug dėmesio skyrė ir socialinių žaidimų integravimo ypatumams – kompanija nusitaikiusi į tai, kaip žmonės sąveikauja su sistema. Pranešama, kad Sony norėjo pašalinti optinių diskų įrenginį, tačiau vis tiek jį paliko; be to, sistema gaus kompanijos AMD sukurtą centrinį procesorių ir diskretinę vaizdo plokštę – tai leidžia kalbėti apie mažą tikimybę, jog bus galima tikėtis suderinamumo su PlayStation 3 žaidimais, kurie sukurti, atsižvelgiant į firminio procesoriaus Cell ypatumus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos