Bloomberg: prie Apple iWatch darbuojasi komanda iš šimto žmonių


Žurnalistų iš The New York Times ir The Wall Street Journal pateiktą informaciją apie Apple ruošiamą mini kompiuterį iWatch, kuris atrodys kaip rankinis laikrodis, patvirtino dar vienas autoritetingas resursas – naujienų agentūra Bloomberg. Pastarosios atstovai, nurodydami savo informuotus šaltinius, tvirtina, jog iWatch kūrimo tarp Apple sienų užsiima komanda iš 100 žmonių, įskaitant dizainerius, programuotojus ir inžinierius. Inžinierių komandai neva vadovauja vyriausiasis techninis direktorius James Foster, tuo tarpu programinę įrangą naujajam produktui kuria komanda su Achim Pantfoerder priešakyje.

iwatch_concept

Nešiojamo mini kompiuterio iWatch su lanksčiu ekranu, kuris padengtas apsauginiu stiklu Corning Glass Technology, prezentacija gali tapti signalu vartotojiškų elektronikos įrenginių industrijai, kad ateina nauja mada. Ne veltui Apple vis dar laikoma IT rinkos lydere. Jau vien ko verti 2007 metais įvykęs išmaniojo telefono iPhone anonsas ir 2010 metais įvykusi planšetinio kompiuterio iPad premjera – visi šie įvykiai, galima drąsiai tai sakyti, lėmė naują tendenciją, kurios pabaigos nesiryžta prognozuoti niekas. Tendencija tokia stipri, kad prie jos staigiai prisijungė kompanija Google, jos pėdomis pasekė Samsung, Microsoft ir kiti industrijos gigantai.

Reikia pažymėti, jog ant riešo nešiojamų mini kompiuterių gamyba (tiesa, susijusių su fitnesu ir kitomis sporto šakomis) užsiima tokios kompanijos, kaip Nike Inc. ir Fitbit, taigi Apple pasirodymas šiame segmente gali suteikti tikrai rimtą postūmį šiai technologijai ir jos pagrindu sukurtiems produktams sparčiai išpopuliarėti. Beje, kompanija Foxconn, kuri užsiima iPhone ir iPad surinkimu, dar 2001 metais investavo į startup‘ą WIMM Labs, kuris kūrė rankinius laikrodžius – kompiuterius su ekranu, bevielio ryšio moduliais Wi-Fi ir Bluetooth. Ar Apple iWatch kažkaip susijęs su šiuo WIMM Labs sprendimu, pamatysime ateityje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos