nVidia tiki, kad Project Shield padidins GeForce vaizdo plokščių pardavimus


Iš paskutinės nVidia finansinės veiklos ataskaitos žinome, kad Tegra 3 procesorių realizacija paskutinį ketvirtį krito, kadangi prieš šventes su šiuo procesoriumi planšečių buvo parduota daugiau, tad paklauso vėl krito iki atitinkamo lygio. Lyginant su tuo pačiu ketvirčiu prieš metus, Tegra pardavimai buvo 89,8% didesni, tuo tarpu per visus metus šių procesorių parduota 29,3% daugiau. Dabar beveik 18% pajamų nVidia gauna būtent iš Tegra pardavimų, ir nVidia vadovas Jen-Hsun Huang įsitikinęs, kad ši dalies tik augs.

gaming-nvidia-project-shield-console

nVidia pozicijos grafinių sprendimų rinkoje šiemet stiprės, įsitikinęs kompanijos prezidentas, kadangi vaizdo plokščių GeForce pardavimus nemaža dalimi skatins ir mobilios žaidimų konsolės Project Shield pasirodymas. Priminsime, kad ji leidžia transliuoti žaidimus per Wi-Fi iš stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio, kurie turi ne silpnesnius nei GeForce GTX 650 sprendimus. Kol kas nVidia neketina vertinti žaidimų konsolės Project Shield rinkos apimties, tačiau nVidia vadovas įsitikinęs, kad įrenginys demonstruos stabilia paklausą.

Kalbėdamas apie PC platformai skirtą žaidimų rinką apskritai, čia reikėtų prisiminti neseną nVidia iniciatyvą. nVidia numato pinigines dotacijas MMO žaidimų gerbėjams, jei šie pirks GeForce (Kepler) vaizdo plokštes. Kompanijos galva mano, jog nemokamų MMO žaidimų segmentas artimiausiu metu augs gana smarkiai, o tai leis nVidia demonstruoti teigiamą dinamiką PC skirtos grafikos srityje. Panašų verslo modelį, kai vartotojas moka už virtualius daiktus žaidimo viduje, kurie suteikia tam tikrų pranašumų, Jen-Hsun Huang laiko labai perspektyviu.

Beje, žaidimų serveriai GRID kompanijos atstovų laikomi viena iš krypčių, kuri artimiausiais metais plėtosis taip pat labai dinamiškai. Jie leis kabelinės televizijos operatoriams suteikti abonentams prieigą prie „debesų“ žaidimų tarnybų. Bendradarbiavimas šioje srityje jau vyksta su šešiomis profilinėmis kompanijomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos