nVidia parodė, kaip konsolė Project Shield susidoroja su Borderlands 2


Parodoje CES 2013 kompanija nVidia pirmą kartą pademonstravo mobilią žaidimų konsolę Project Shield su SoC mikroschema Tegra 4. Kūrėjų sumanymu, įrenginį galima naudoti ne tik su žaidimais iš katalogų TegraZone ir Google Play, tačiau ir su PC platformai skirtais projektais. Pastaruoju atveju reikės palyginti galingo kompiuterio ir stabilaus Wi-Fi ryšio tarp įrenginių.

Parodoje CES 2013 transliacija per Wi-Fi buvo demonstruojama, pasitelkiant žaidimą Need For Speed. Panašu, jog nVidia nusprendė pasunkinti uždavinį ir parodė Borderlands 2 darbą, pasitelkiant „nuotolinį režimą“. Priminsime, kad Borderlands 2 garsus savo meile GeForce vaizdo plokštėms ir palaikomai technologijai PhysX.

Reikia pažymėti, kad toks konsolės naudojimo būdas vargu, ar jos savininkui padovanos neišdildomus įspūdžius, tačiau esant tinkamai realizacijai, pavyzdžiui, panašiai kaip kontroleryje Wii U, žaidimų konsolė Project Shield gali tapti puikiu žaidimų kompiuterio papildymu. Antra vertus, be palaikymo iš žaidimų kūrėjų pusės panašios iniciatyvos laukia PhysX dalia.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos