PS3 žaidimai su naujuoju PS4 bus suderinami per „debesų“ tarnybą Gaikai


sony_gaikai

Iš karto po to, kai japonų kompanija Sony už 380 mln. JAV dolerių nusipirko tarnybą Gaikai, pasipylė gandai, kad šis pirkinys bus panaudotas tam, jog senų konsolių žaidimai būtų suderinami su PlayStation 4. Puslapis IGN, remdamasis WSJ žurnalistų pranešimu, teigia, kad naujoji Sony konsolė, kurios anonsas numatytas vasario 20 d., palaikys PlayStation 3 žaidimus, tačiau per „debesų“ tarnybą.

Kad žaidimų online transliacija būtų sėkminga, bus panaudotos visos Gaikai technologijos. Anksčiau, kad būtų pasiektas suderinamumas su senos kartos žaidimais, reikėto aparatinių modulių ir/arba pažangių emuliatorių, tačiau šiuo atveju būtų gana brangu. Online būdu transliuojami žaidimai gali tapti kompromisu, ypač išsivysčiusiose šalyse, kur dažniau galima sutikti kokybišką ir greitą Internetą, pasižyminčiu didele sparta ir žemais užlaikymais.

Pranešama, kad Sony aktyviai investuoja į išplėtoto Gaikai serverių tinklo veiklos pradžią. Dar daugiau, šaltiniai tvirtina, jog kompanija Microsoft taip pat eksperimentuoja su nuosava žaidimų „debesų“ tarnyba – tokiu būdu, visai tikėtina, kad ir naujos kartos XBOX 720 startuos kartu su žaidimų online transliavimo tarnyba.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos