Qualcomm anonsavo naujus procesorius Snapdragon 400 ir 200


Šių metų pradžioje įvykusioje parodoje CES 2013 kompanija Qualcomm pristatė savo naujos kartos mobilius procesorius Snapdragon 800 ir Snapdragon 600 (pastarojo produktyvumo lygį mes jau galėjome įvertinti iš išmaniojo telefono HTC One testų). Dabar gi, kaip ir buvo galima tikėtis, prie flagmanų prisijungė SoC mikroschemos, kurios skirtos vidutinio ir biudžetinio segmento įrenginiams, o jais tapo Snapdradon 400 ir Snapdragon 200 serijų produktai.

Qualcomm-Snapdragon

Procesorius Qualcomm Snapdragon 400 gali būti sudarytas arba iš dviejų branduolių, dirbančių 1,7 GHz taktiniu dažniu ir palaikančiu aSMP technologiją , arba iš keturių branduolių su ARM Cortex-A7 architektūra, dirbančių 1,4 GHz taktiniu dažniu. Nepriklausomai nuo skaičiavimų bloko konfigūracijos, SoC mikroschema turės Adreno 305 grafikos posistemę, taip pat mobiliojo ryšio modemą, palaikantį TDSCDMA, DC-HSPA+ (42 Mbit/s), 1x Advanced ir W+G CDMA standartus.

Snapdragon 400 gali palaikyti LPDDR2 ir LPDDR3 tipo operatyviąją atmintį, gali dirbti su dviem SIM kortelėmis, tuo tarpu kameros gali turėti sensorius iki 13,5 megapikselių raiškos, yra galimybė koduoti/dekoduoti Full HD 1080p formato vaizdinę medžiagą, bus palaikymo technologija Miracast, kuri leis parduoti signalą į išorinį monitorių bevieliu būdu.

Qualcomm Snapdragon 200 gaus keturis branduolius su ARM Cortex-A5 architektūra, dirbs 1,4 GHz taktiniu dažniu, bus aprūpintas signaliniu procesoriumi Hexagon QDSP5, grafikos posisteme Adreno 203, palaikys LPDDR2 operatyviąją atmintį, mobiliojo ryšio modemą (CDMA/UMTS) ir GPS imtuvą. Šis procesorius taip pat galės dirbti su dviem SIM kortelėmis, palaikys kameras iki pat 8 megapikselių. Teigiama, kad mobilūs įrenginiai su šiais procesoriai pasirodys iki 2013 metų pabaigos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos