AMD Radeon HD 7790 bus pristatyta šių metų balandžio mėnesį


amd-radeon-hd-7770-ghz

Kompanija AMD paskutiniu metu prieš konkurentą nVidia ėmė kovoti žodžiais, o ne naujais produktais, o tai patvirtina ne tik agitaciniai pasisakymai apie tai, kad vilkas (GeForce GTX Titan) ne toks jau ir baisus, kaip gąsdinama, tačiau ir reveransai su Radeon HD 8xxx serijos atstovais, kurie OEM segmentui tiekiami kaip „nauja seniena“.

Aišku, kai kuriose nišose AMD vis tik ketina pristatyti tam tikrų naujienų: iki šių metų vidurio ketinama anonsuoti ne tik naujas variacijas Radeon HD 7990 tema ir taip palaikyti kelis savo partnerius, tačiau ir atnaujinti eilę Radeon HD 7000 serijos vaizdo plokščių, kurie priklauso masiškiausių (o kartu ir labiausiai perkamų) grafinių adapterių kategorijai. Anksčiau jau buvo kalbama, jog II ketvirtyje gali pasirodyti naujų vaizdo plokščių, kurios savo produktyvumo lygiu, taigi ir pozionavimu, nesmarkiai skirsis nuo dabartinių Radeon HD 7770.

Puslapis Fudzilla praneša, jog šių metų balandžio mėnesį suplanuota išleisti Radeon HD 7790, kuris savo spartos lygiu dar labiau priartės prie dabartinio Radeon HD 7850, tuo tarpu savo kaina atsidurs kiek aukštesniame nei Radeon HD 7770 segmente. Šaltinio teigimu, AMD atstovai netgi ėmė išplatino draudimą spartinti būsimas Radeon HD 7790, kad šios negadintų Radeon HD 7850 pardavimų, kurios šiemet iš rinkos niekur nesitrauks. Teigiama, jog grafinis adapteris Radeon HD 7790 turi ir specialų kodinį pavadinimą – Bonaire XT.

Šaltinių teigimu, tai neturėtų būti paskutinė naujiena Radeon HD 7000 serijoje, todėl vėliau galime susidurti ir su kitais sprendimais. Kas bus išleista vėliau, galima tik spėlioti, tačiau jei taip bus tęsiama ir toliau, matyt, galėsime išsirinkti iš vaizdo plokščių, kurių kainų skirtumas sudarys 50-100 litų. Galbūt AMD reikėtų susimąstyti apie specialias kodus, kurį aktyvavus, galima „atrakinti“ papildomą funkcionalumą/produktyvumo lygį, kaip savo laiku ėmė propaguoti Intel? Vis kažkas naujo…

Vienas komentaras

  1. guru parašė:

    tik pajuokavau, kad nieko naujo, o ir va man kaip tik naujiena 🙂 nu bet vis tiek nieko naujo. teks gtx titan pirkti


Kitos kategorijos naujienos