MWC 2013: Samsung oficialiai atsisakė operacinės sistemos Bada


Kompanija Samsung oficialiai patvirtino, kad programinė platforma Bada jai yra nereikalinga, taigi tolimesni jos plėtojimo darbai yra nutraukiami. Analitikai pastebi, kad tai yra logiškas žingsnis, kadangi paskutiniai telefonai su OS Bada pasirodė 2011 metais, o prekyboje jų galima rasti tikrai nedaug, juo labiau, kad tarp vartotojų jie nepasižymėjo dideliu populiarumu.

Samsung-Bada-2.0-operacine-sistema

Vis tik tie žmonės, kurie jau turi įsigiję telefonų su operacine sistema Bada, neturėtų bėgti pirkti kito mobilaus įrenginio. Teigiama, kad Samsung šiuo metu palaikomos operacinės sistemos Tizen aplikacijos tiks ir Bada įrenginiams, tačiau šiuos atnaujinti iki Tizen nepavyks.

Priminsime, kad operacinė sistema Bada gimė tam, kad galėtų supažindinti gimtosios P. Korėjos rinkos vartotojus su biudžetiniais išmaniaisiais telefonais arba pažangiais mobiliaisiais telefonais. Tai buvo kažkas panašaus į Nokia Symbian projektą. Vis tik septynmyliais žingsniais žygiuojanti operacinė sistema Android, kuri puikiai pritaikoma visų kategorijų išmaniesiems telefonams, taip pat naujai atsiradusi Tizen nepaliko vilčių OS Bada, taigi ją galima drąsiai patalpinti tame pačiame sąraše kaip ir Symbian.

Vienas komentaras

  1. gud parašė:

    na ir gerai 🙂 samsung zino, kur eina


Kitos kategorijos naujienos