Samsung planuoja padvigubinti planšetinių kompiuterių tiekimą 2013 metais


SAMSUNG Galaxy Tab 10.1 release

Kaip jau žinome, kompanija Samsung yra didžiausia pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoja, tačiau planšetinių kompiuterių segmente tarp P. Korėjos elektronikos giganto ir Apple žioji praktiškai tribuga „bedugnė“, jei kalbėtume apie tiekimo apimtis. Sumažinti šią atskirti korėjiečių kompanija ketina 2013 metais dvigubai padidinusi planšetinių kompiuterių tiekimą, teigia portalas CNET, remdamasis Samsung mobilių įrenginių padalinio viceprezidentės Y. H. Lee žodžiais.

Y. H. Lee pažymėjo, kad po keleto metų audringo augimo išmaniųjų telefonų segmentas vargu, ar sugebės toliau taip sparčiai augti. Savo ruožtu, planšetiniai kompiuteriai taps pagrindine varomąja jėga technologijų industrijoje ir, atitinkamai, prioritetine Samsung kryptimi. Iš viso per visus 2013 metus kompanija Samsung ketina realizuoti apie 40 mln. planšetinių kompiuterių.

Antra vertus, išmaniųjų telefonų rinkoje P. Korėjos elektronikos gigantas neketina užleisti pirmosios vietos jokiam konkurentui. Šių metų kovo mėnesį (tiksliau, kovo 14 d., Niujorke) bus pristatytas naujasis kompanijos flagmanas – Samsung Galaxy S IV. Pakvietimai į renginį jau išsiųsti žiniasklaidos atstovams, taigi dabar belieka sulaukti, ar pasiteisins visi gandai, kurie paskutiniu metu sklandė aplink naująjį produktą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos